Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen oka lehet, hogy a...

Milyen oka lehet, hogy a macskánk fekete színű volt 8-10 évig, most meg már vörös színű? (lelki? )

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Olyan mint embernél az őszülés. Ő is öregszik.
2013. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy ilyen van! :O
2013. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Állítólag a nap kiszívja a fekete színt. Nekem az öreg fekete kutyám kezd vörösödni. Egyszer pedig erősebb bolhairtóval fürdettem, akkor is kivörösödött.

Első: ha az állat megőszül akkor fehér lesz nem vörös...

2013. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki azt hisz el amit akar. (első vagyok.)

Nekem is fekete macskám van és volt mindig is, de én nem tudok semmit a macskákról. Honnan is tudhatnék?!

2013. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg idős fekete kutyáim vannak és mindkettőnek már az egész feje fehér a kora miatt. Vörösödni viszont csak az egyik vörösödik. Nahát.
2013. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

ne vicceljetek egymással :)


A macska napozik és a nap a fekete szőrből vöröset csinál,ennyi.Majd télen újra fekete lesz.

2013. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy nem hiszem hogy télre vörös lesz, szerintem nem a Nap miatt, mert már télen vörösebb lett mint 1 éve.

2013. júl. 5. 16:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem mondom biztosra, de én úgy tudom , hogy akkor vörösödik be egy állat szőre ha egészségtelen, vagy valami vitaminhiánya van... Állatorvost érdemes megkérdezni,...ha nem akarod vinni a macskát, legalább csak hívjátok fel... biztos elmondja mi ez.
2013. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A fekete macska az fekete mindig. Ha vörösödik, akkor van valami baja. Nem elég jó kaját kap, valami hiánya van stb. A kutyánál, macskánál a szőr állapota sok mindenről mesél ám. Az jó, hogy árnyalata lehet a szőrének, de ha rendesen látod, hogy nem olyan, mint lennie kéne, akkor valamit nem kap meg, amit meg kellene kapjon.
2013. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet felhívom az állatorvost. Bár azon kívül egészségesnek látszik a szőre is meg minden.
2013. júl. 6. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!