Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám fenekén észrevettem...

A cicám fenekén észrevettem valami fehéret. Szeretnék neki féreg hajót adni, de csak kutyáknak való van itthon, mi a különbség a kettő között? Árt neki ha azt kap?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a neve féreghajtódnak?
2020. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%

Hát nem tudom biztosra hogy ártani fog neki de szerintem nem mert én még régebben az állatorvostól amikor a kutyám volt férges kaptam TEHÉNnek váló féreghajtót és teljesen jó volt csak azt mondta hogy kevesebbet adjak neki belőle és jó volt utána minden

De inkább győződj meg róla hogy nem lesz tőle SEMMI BAJA mert lehet hogy BAJA lesz a cicának mert lehet hogy kicsit kényes gyomra vagy nem tom, és emiatt rosszullesz.

2020. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaknak valot szerintem mashogy kell adagolni, es ezert nem lesz jo. Ha tuladagolod, abbol baj is lehet. De hivd fel az allatorvost, kerdezd meg.
2020. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem neki való féreghajtót, vagy rossz adagolással adsz neki, olyan bélgyulladást kaphat, hogy elviszi.

Hívd fel az állatorvost!

2020. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Oltáskor kaptuk kis tasakban, állatorvoshoz nem járunk velünk mert nekem nincs pénzem a szüleim pedig nem törődnek velük, nem adnak rá pénzt így próbálom magam eltartani őket és nekem jelenleg nincs pénzem macska féreghajtóra és allatorvosunk sincs, csak a kutyákat visszük oltásra és ennyi :(
2020. dec. 14. 12:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 300 ft körül van egy tabletta az állatpatikában. annyi pénzed csak van...
2020. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kicsibarany ***** válasza:
100%

Ez egy pár száz forintos tétel.

Ezek után felmerül a kérdés, hogy macskakajára van-e pénz.

2020. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

És egy állatorvost nem tudsz felhívni?

Interneten találsz egy csómót és ott van szám is sztem és gondolom ebben ingyen segítenek telefonon de ha nem akkor meg adom az én nyuszim állatorvosának az emailcímét nem mindig szokott ingyen válaszolni a kérdéseimre

2020. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
*nekem mindig szokott ingyen segiteni
2020. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szep hozzaallas a szuleid reszerol...na mindegy :( Allatpatikaba menj akkor el, 300 forintot csak osszekaparsz valahonnan, aztan vegyel macskaknak valo fereghajtot. Ha ennyi penzt se tudsz szerezni, akkor kerj valakitol segitseget.
2020. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!