Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észrevettél különbséget az 1....

Észrevettél különbséget az 1. és a 2. terhességed között (striak, nagyobb pocak, több hízás)?

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Igen.

A hasam 20 hetesen kétszer akkora, mint az elsőnél. Bár mindenki azt mondja azért mert fiú lesz.

Nagyon vissza kell fognom magam, sokszor vagyok éhes.

A lábaim fájnak nagyon.

Elég hisztis vagyok. Az első gyereknél semmi ilyesmi nem volt.

2020. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is vannak különbségek.

A másodikkal már a 12. hétnél egyértelmű volt a terhes pocak, az elsőnél csak a 20. hétnél. A másodikkal 7 hónapos terhesen volt akkora a hasam, mint amekkorával szülni mentem az elsőnél :)

A babák mérete szinte grammra ugyanannyi.

A másodikkal többet hízok. Az elsőnél terhességi cukrom volt és diétáznom kellett. Az elsőnél +9 kg, most a másodiknál (mindenórás vagyok) +12 kg ment fel.

Mindkét terhességnél striásodtam sajnos.

Az első trimeszteri rosszullétek ugyanolyanok voltak. Egyikőjüknél sem vizesedtem szerencsére, nincs refluxom, nem vagyok kifejezetten fáradékony, ellenben most sajognak a szeméremtájéki csontjaim (:

2020. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 30 hetesen volt akkora a hasam, mint az elsôvel a 41. héten. A harmadikkal kb ugyanakkor, a negyedikkel még korábban. Más különbség nem volt.
2020. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, én most 15 hetes vagyok egy kislánnyal, és akkora a hasam, mint a kisfiammal 23 hetesen kb :-D

Sokkal rosszabbul voltam az első trimeszterben, az elsőnél semmi bajom nem volt, most ételundor, hányinger, minden.

Egy valami ami idáig ugyanolyan mindkettőnél - az iszonyatos fejfájás -_-

Kilók az elsőnél is kevés jött fel (9 kg plusszal mentem el szülni), most sem nagyon híztam idáig, inkább 1 kgot fogytam.

2020. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
volt különbség terheségeid között?
2022. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!