Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicát szeretnénk.Vélemény?

Cicát szeretnénk.Vélemény?

Figyelt kérdés
Hétköznap panelban élünk, hétvégén vidéken kertesben.(az út nem hosszú) Van esély arra, ha pici korától kezdve hétvégente visszük-hozzuk magunkkal, megszokja a kétlaki életet? Tudom, a macska nem kutya , de hátha van/volt valaki hasonló cipőben.

2020. dec. 18. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Persze megtudná szökni viszont ne vegyétek hanem inkább menhelyről hozzatok
2020. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Szokni*
2020. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Azért attól is függ hogy milyen hosszú az út, de szerintem meg tudná szokni.

És onnan szerezzétek be ahonnét ti akarjátok.

2020. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Egy pillanat figyelemkihagyás és megszökik az új helyen, sose látjátok többé. Macskával ez nem könnyű. Másik meg, hogy rokonomnak úgy veszett el a cicája, hogy a nyaralóból kellett hazajönnie, de a cica nem volt otthon, neki viszont időre indulnia kellett. Soha többé nem látta, hiába jött vissza két hét múlva.
2020. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ismerek sok cicát, akik járnak a nyaralóba a gazdikkal. Ugyanúgy azt is az otthonuknak tekintik.
2020. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elso par hetvege nehez lesz, mert a macskak annyira nem szeretik a kornyezetvaltozast, szoval elofordulhat, hogy vegig el fog bujni, nem eszik, stb. Kb pont 2-3 nap kene a felengedeshez, de ti ugye akkor mar hazamentek, szoval ezert mondom, hogy az elso par hetvege nehezebb lesz. Aztan ha megszokja, nem lesz baj, de a kertbe semmikeppen se engedjetek ki, max csak felugyelettel, hammal.
2020. dec. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kecskeember ***** válasza:
100%

Igen, nállunk sok a kisállat és mindig szoktunk vinni nyaralónkra Budapestre

egy-egy kisállatot és nagyon szerettek ott lenni. Sajnos a macskák nem annyira szeretik az utakat mint a kutyák, de én sokkal jobban szeretem a macskákat ugyanis rengeteg helyen jól tudják érezni magukat, főleg társaságban. :)

2020. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenki válaszát. Azt hittem, mindenki azt írja majd, hogy a macska ezt nem bírná.Házi cicára gondoltam, de már erősen gondolkodok egy sziámin:-)
2020. dec. 18. 14:07
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha kiskorától viszitek akkor megszokja. Viszont ne menhelyit!! Amikor valaki ezzel indít h ne vegyetek hanem menhelyről hozzatok már rosszul vagyok. Mi fajtatiszta brit rövidszőrű cicákat vettünk, okosak, intelligensek, nincsenek bennük rossz emlékek, kiegyensúlyozott egészséges macskák. Ezt egy menhelyiről nem lehet elmondani. A sziámi cicák is szépek, nyugodtan vegyetek egy kis cukiságot.
2020. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
15:04 nekem még tőled van hányingerem, inkább menhelyről hozzon mert a menhelyi állatoknak sokkal rosszabb èlete van mint 1 tenyèsztettet
2020. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!