Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak vele? Mi lenne...

Mit csináljak vele? Mi lenne a legjobb? Olyan rossz így látni

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy egyik reggel arra ébredtünk, hogy a macskánk levolt gyengülve. Alig bírt menni, és fájlalta a hátsó felét, és a lábait. Arra tippeltünk, hogy lehet hogy autó súrolta, vagy leesett valahonnan. Szüleim azt mondták, hogy ne vigyük orvoshoz, ne hurcoljuk, mert csak rosszabb lesz. Felhoztam nekik, hogy azért csak megkellene orvossal nézetni... Hogy mi lehet a gond. Akár kihívnánk az állatorvost. De a szüleim nem engedték, mert hogyártanánk vele a macskának, mert mire kivizsgálná, fájna neki megminden.. De én így már nembírom látni, hogy ígylevan gyengülve, alig eszik, alig iszik, nehézkesen tud lábra állni, nagyon lassan tud csak menni, mikor feláll vagy valami nyávog kicsit, mivel gondolom fájhat neki.. annyira rossz így látni! Kitudja milyen fájdalmakat érezhet.... Nem kellene esetleg orvost hívni? Már jópár napja ez megy... És már nekem kell lépnem úgy nézki. Szerintetek?

16/L


2010. aug. 12. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

MINDENKÉPP LÁTNIA KELL EGY ÁLLATORVOSNAK.

A HALDOKLÁS JOBBAN FÁJ, MINT EGY RUTINVIZSGÁLAT!!!!!!

26/n

2010. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyne kéne orvost hívni??? Sokkal jobb lesz, hidd el, ha tényleg egy szakártő ember látja. Lehet, hogy fájni fog neki, de a doki tud segíteni, legalábbis jobban ért hozzá, mint ti, az biztos. Mihamarabb tessék kihívni az orvost, és jobbulást a cicódnak :)
2010. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezaz.. énis ezt mondom nekik de rohadtul nem értik... de én csakazértis kifogom hívni az állatorvost..
2010. aug. 12. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen orvoshoz kell vinni! Csak így van esélye a cicának a gyógyulásra. Remélem sikerül a szüleidet jobb belátásra bírni! Ennyi erővel a beteg embereknek sem kéne orvoshoz menniük...
2010. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy anya, ha engem/téged/apát elcsapna egy autó, akkor is itthon várnánk a fotelban, hogy majd lesz valami, mert az orvos lehet fájdalmasat csinálna nekünk? nem? Akkor a macskával mi a helyzet? Ráadásul az a nyomorult nem is tud segíteni magán.
2010. aug. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy milyen nemü a cica de ha nőstény akkor komoly méhgyulladása is lehet mert annak is ilyen tünetei vannak és orvosi segítség nélkül elpusztulhat.
2010. aug. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azert, de az allatorvos nem kihivasanal, es csak szenvedni hagyni dolognal meg a szivlapat is humanusabb. -_-!
2010. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!