Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm rossz úton...

A legjobb barátnőm rossz úton jár. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Állandóan berúg valami kis pitiáner sérelemre fogva ( mindenki basztatja, stb), részegen megcsalja a barátját, akit amúgy elvileg szeret, összehányja a helyet, ahol vagyunk. Ha házi buli, akkor meg kell fürdetni, kimosni a hajából a hányást, kézben kell hazavinni. És akkor még velem ordibálnak a szülei, hogy milyen egy senkiházi neveletlen kis kur.va vagyok. Másnap bezzeg felhív, mert semmire nem emlékszik, és amikor elmesélem, bőg. Soha nem tanul a hibáiból, nem érdekli, hogy több bulit elrontott nekünk, hogy már elegünk lehet, és nem is szégyelli magát. Mindig úgy indul el, hogy na, akkor ma beba.szik, mert éppenséggel most ez vagy az sértette meg. Nagyon gyenge, ha valaki csipkelődik vele, azt már ba.sztatásnak veszi, elbőgi magát, elkezd vedelni. Mit tehetnék? Nem akarom, hogy olyan legyen, mint a nővére, akit már a város kur.vája címen emlegetnek. Szeretem, de kezd már nyomasztó, és rendkívül idegesítő lenni a helyzet.

17L


2011. okt. 30. 14:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tegnap is a város legkedveltebb szórakozóhelyén voltunk, 4x összehányta a mosdót, 3 pasival smárolt, végül kézben kellett kivinni. A barátja ezalatt dolgozott. Mindenki rajtunk röhögött, mára az egész város tudja. És még én szégyellem magam. Ma felhívott, elmeséltem neki, bőgött. Később visszacsörgetett, hogy beszélt a barátjával, és hazudott neki a dologgal kapcsolatban. Tök gáznak tartom már az egészet.
2011. okt. 30. 14:04
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínű kegyetlenül fog hangzani, de szerintem ha egyszer eljut a detoxba csak észhez tér egy kicsit, meg a szüleinek is felnyílna a szeme...

Lehet nem ártana meg, ha kiborulna otthon a bili, mert nyilvánvalóan szakember segítségére szorul.

2011. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Szerintem jó lenne, ha rávennéd, hogy pszichológushoz járjon. Talán az segítene. Ritkábban járjatok bulizgatni, és ha valamiért megsértődik, vigasztald meg! 15/L
2011. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindig megvigasztalom, próbálkozom. És hálás egyébként, mindig mondja, hogy nagyon szeret. Megpróbálom ezt a pszichológus témát felvetni, remélem nem fog megsértődni. De én csak jót akarok neki.
2011. okt. 30. 14:16
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Mondd meg neki, hogyha nem fejezi be ezt a magatartast, akkor veget szakitasz a baratsagotoknak es a baratjanak is beszamolsz errol, ha nem tud rola, hogy milyen egy reszeges undorito noje van neki. + pszichologust ajanlanek, o tudja a dolgat
2011. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
utolsó! az ilyen zsarolás nem segít..amikor iylen önkivületi állapotban van le se fogja szarni..állj ki mellette! és vidd el orvoshoz
2011. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nem csak akkor iszik, amikor baja van, ha jó kedve van, akkor is mondja, hogy na, rúgjunk be. Szereti ezt csinálni, vagy mi.
2011. okt. 30. 14:21
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A csaj nem érdemli meg, hogy a barátnője legyél. Csak azon lehet segíteni, aki hagyja. Ezek az önsorsrontó hülyék nem ilyenek. A helyedben jól beolvastam volna a szüleinek, hogy a saját lányuk nem különb egy disznónál, ku rválkodik és mindenkinek csak a terhére van. És ahelyett, hogy örülnének, hogy nem hagytad részegen fetrengeni az árokban, még le is kurv áznak. Mégis mit képzelnek? Nézzenek magukba, és szégyelljék el magukat, hogy hagyják a saját lányukat így viselkedni!
2011. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A szülei mindig is utáltak, sőt, tulajdonképp mindenkit. Nagyon furcsa emberek, az anyja kezelésekre járt, mert mentálisan beteg (volt). Van, hogy napokig haza sem engedi a lányt, sőt a nővérét - akit megemlítettem- is elzavarta 1 éve, ahogy betöltötte a 18at. Ő azóta sem ment haza. Aztán a szülei elváltak, az anyja csomót bulizott, mindig más pasijai voltak, mindegyik ott lakott velük. Újra megházasodott, lett egy kisgyerek, de most válnak és már megint a barátnőm apjával él. Szóval szerintem rá üthetett a barátnőm meg nővére is...

Megpróbálok komolyan elbeszélgetni vele. Nem akarom megszakítani a barátságot, és senki más a társaságból, mert amúgy nincs terhünkre, mikor nem buliban vagyunk és józan, de mikor részeg... Főleg, hogy nem egyszeri alkalom, és elnézzük, mert mindenki tanulhat a hibájából, hanem 5-6x már biztos megtörtént. De az már nagyon zavaró, hogy napokig nem tudok enni egy-egy buli után, mert a gusztustalan képek előttem vannak, na meg a kedvem is oda van sokáig, fáradt is vagyok - lelkileg, szellemileg olyankor.

2011. okt. 30. 19:26
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen családban nem csoda, hogy ilyen lett. Szóval az anyja egy hülye pi csa. Az apjában nem volt annyi, hogy magához vegye? Esetleg a nővérét megkeresse és támogassa?
2011. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!