Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhákat valami háziszerrel...

Bolhákat valami háziszerrel el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Bolhás a cicánk, de nekem most nincs félretett pénzem, a szüleim pedig azt mondták nem vesznek neki bolhaírtót. Van valami házipraktika, amivel megszabadulhat a cica a bolháktól?

#macska #bolha #olcsó #házi szer
2020. dec. 21. 19:37
 1/4 anonim válasza:
100%
Meg kell fürdetni, és ezzel párhuzamban a kedvenc helyét kiporszívózni alaposan, majd új ágyat kivitelezni neki. Szerintem nem árt később egy ismétlés is. A legjobb a bolhairtó sampon lenne és a bolha fésű. Ha fürdeted, vigyázz a bőrére, valami kímélő szerrel fürdesd.
2020. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Sokszor még a kombinált rendes gyógyszeres, poros, samponos kezelés is elhúzódik mire megpusztulnak a bolhák. Ajánlom a témában a Zállatorvos - A bolhák csodálatos világa című 3 részes videosorozatot YouTubeon.
2020. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha anyádék is vakarózni fognak tőle, vesznek rá szert... -_-
2020. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én beteném anyádék ágyába a macskát!

Ha ők is bolhásak lesznek talán vesznek valamit a macskának is!

2020. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!