Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 6 hónapos cicám, aki...

Van egy 6 hónapos cicám, aki rendszeresen az ágyamra pisil. Mit tudok tenni azért, hogy ez abba maradjon?

Figyelt kérdés

Egy benti cicáról van szó és ivartalanítva van. Már pár helyen utána olvastam, hátha másnak is akadt ilyen problémája, de a többségnek ivartalanítás után megszünt az egész, vagy egy alomcserével lerendezte... Mindent kipróbáltam és semmi... Bármi ötlet, illetve tanács? Mert drága, hogy minden 2. nap ágyneműt kell mosnom, de azt sem akarom, hogy ha valami problémája van a cicának az felett meg elszaladjak!


Előre köszönöm a segítség!



2020. dec. 23. 02:11
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Kiteszed a termèszetes èlőhelyère

Az àgynemű mosás a legkevesebb. Jó szaga lesz a matracodnak 🤮

2020. dec. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Ne engedd be a szobába, legyen nappaliban, ahol az almot tartod, és kénytelen lesz abba vizelni, így hozzá fog szokni!🙂
2020. dec. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Sosem értettem, miért kell egy állatot beengedni a hálószobába.

Tudomásul kell venni, hogy az állat nem ember, és nem való oda.

2020. dec. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Egy 2 hónapos cicának is már 100% szobatisztának kéne lennie kivéve ha valami baja van ( fosás, hányás ilyesmi)


1. máshová teszed az almot ( lehet fél ott végezni a dolgát, rossz helyen van, forgalmas, valami zajos ott pl mosógép ilyesmi)

2. másfajta almot használsz

3. gyakrabban takaritod az almot

4. nagyobb alomtálca / nyitott alomtálca ha eddig fedett volt

5. állatorvos ( lehet valami fertőzés jele is)

6. stresszes a cica ( feliway spray? volt e nagy változás az életében mostanában)

2020. dec. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Jó szag lehet
2020. dec. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Kivágnám az udvarra.
2020. dec. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Az enyém mindig az ajtó elé pisilt, ha már kicsit is piszkos volt az alom. Cseréld gyakrabban vagy vegyél automata macskaalom gépet.

Illetve egyszer költözés után pisilt az ágyba, a változás miatt volt kicsit megzavarodva. De a személyisége is elég problémás volt, néhány macska egyszerűen csak ilyen.

2020. dec. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Nos nekünk van egy fogadott cicánk,1 éve van itt,ide-oda pisilt,amikor láttuk,hogy éppen végezné a dolgát,vagy éppen nem,bele tettük az alomba és az első mancsával kapartunk mintha ő csinálná a kaparást,ez kb 2-3 hetes procedura volt és utána magától bele ment,DE amikor rossz helyre végezte a dolgát és láttuk is akkor bele "vertük" az orrát,én csak azt tudom tanácsolni,hogy ha látni ha nem oda van pisilve meg kell fogni a cicát és igenis belekell nyomni az orrát,és akárhányszpr megcsinálja mindig meg kell tenni,máskép nem tanul.
2020. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
2 macskám van, szeretem őket, de egyszer pisálnának az ágyba rögtön konti macskákká változnának. Azért van egy határ...
2020. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Kinti
2020. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!