Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy három hónapos kiscicám. Eddig rendesen alomra járt nem volt vele gond. 2 hete viszont nem ott végzi el a dolgát, hanem ott, ahol épp rájön. Hasmenése van nagyon. Tápot eszik leginkább, de ez mellett kap mást is. ( főt kaja,ami megmarad,és parízert). Nem tudom elképzelni még is mi lehet a baja. Annak ellenére, hogy sokat eszik, nem hízik.

2020. dec. 24. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Az állatorvos mit mondott?
2020. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Fertőzes stb , orvoshoz kell vinni .
2020. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

féreghajtót szokott kapni?

diétára fognám, amig hasmenése van. és persze orvos

2020. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Kutyámnak szinten hasmenése volt. A doki megvizsgálta kiderült végig lázas volt és belfertozeses
2020. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3 honapos, es te mar 2 hete nezed, ahogy szenved. Mire is varsz meg? Azonnal orvos.
2020. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

főt kaja,ami megmarad,és parízer


ez a baja

2020. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk ilyen szemettel,hogy zsiros maradek, parizer, stb, nem kene etetni. Tapbol milyet kap? Termeszetesen majd ha orvos latta, akkor utana el lehet gondolkozni a normalis etetesen is, de a legelso dolog az orvos.
2020. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

1. lépés: állatorvos. (Féreghajtót mikor kapott?)

2. lépés: macskának való étrend. Ebbe parizer, maradék nem tartozik bele. Magas hústartalmú táp vagy hús. Míg hasmenése van, diéta: vízben péppé főzött rizs főtt csirkemell-filével keverve, só, fűszer és zsiradék nélkül.

2020. dec. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Természetesen én is az állatorvosra gondoltam először. De én még csak 12 éves vagyok. Aki meg tehetne valamit,azt nem igazán érdekli. Ezért is próbálok segítséget kérni, hátha tudok én tenni valamit,magamhoz és a koromhoz képest.
2020. dec. 25. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Akkor szolsz egy rokonnak, baratnak, valakit csak talalsz, aki segit allatorvoshoz elvinni a macskat. Ez azert nem annyira vicces dolog, mert azt kockaztatjatok, hogy a macska kiszarad, tobbek kozott. Ha meg valami fertozese van, abba bele is halhat. Ja es nincs tej, parizer, zsiros moslek a macskanak, kapjon csak tapot. Gondolom, hogy a tap is milyen lehet, de mindegy, meg mindig jobb talan, mint a tobbi szar, amit kap.
2020. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!