Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hányhat a macskám...

Miért hányhat a macskám naponta egyszer már 3-4 napja?

Figyelt kérdés
Most az ünnepek alatt nem tudtam elvinni, hétfőn hívhatom leghamarabb az orvost. Más tünete nincs. Sajnos kb. 1 hónapja kiderült, hogy AIDS-es, már 9 éves lesz, szóval nagyon aggódok, nem tudni, mikor kapta el. Viszont ha nem amiatt, akkor mi lehet még? Kinti-benti cica, ha hidegebb van, leginkább bent van, és ritkán megy ki,nyáron imád kint lenni. Lehet kevés a fű? Már november közepe óta bent van, és eddig kétszer-háromszor fordult elő, így derült ki az AIDS is..Viszont most egymás utáni napokon is. Allergiás lehet valamire? Ma virslit kapott, de ez is kijött később. Az jelenthet vmit, hogy eszi az almot? Többször észrevettem, azonnal rászóltam persze, régen nem csinált ilyet. Lehet, hogy amiatt vmi fertőzést kapott? Hátha valakinek volt már ilyen tapasztalata...Attól tartok, csak kap egy szurit az AIDS miatt, de lehet nem is függ össze a kettő, mert eddig más tünetekről olvastam. Hányás egyedüli tünetként előfordult már valakinek a cicájánál, akinek ez volt a betegsége? Hoztam be füvet is, de nem ették meg így, kimenni meg ritkán akarnak. Valakinek van ötlete, tapasztalata?

2020. dec. 27. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, cicák szoktak hányni amiatt, hogy gyorsan esznek. Szokott habzsolni, esetleg utána futni? Enyèm mindig hàny egyet, ha rájön a futhatnék pont kajàlás utàn, szerencsére azért nem naponta, vagy ha őrült módon habzsolt. De a te cicádnak van alapbaja, ezért muszàj lenne elvinned.
2020. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp elviszem, de csak hétfőn tudom, ahogy írtam, és szeretnék már addig is tenni valamit, ha valaki tud adni jó ötletet. Láttam pár darab kaját szinte rágatlanul, ezt is tervezem mondani az orvosnak, de az fura, hogy egyszer megrágja egyszer nem, meg a 9 év alatt sose volt ilyen gond. Füvet hoztam be, reggel pedig megpróbálom kicsit kint tartani, hátha jobb lesz, amíg nem látja orvos.
2020. dec. 27. 00:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fáj a foga vagy a szájával van valami probléma? Én megpróbálnék kis adagokat adni neki inkább, olyat amit nem kell rágni és figyelni mi történik. Az alom pedig nem tesz jót, hogy megeszi, bár a macska gyomorsava elég komoly, viszont lehet ettől hány, ez nagyon nem jó, ha megeszi :(, tudom most undi leszek, de lehet belehányt az alomba és azért akarta később megenni hogy tiszta legyen az alom? (lehet hülyeség, gyerekkoromban volt kutyánk és ő csinálta, hogy meg akarta enni a hányását, ezért jutott eszembe).

Illetve hétfőn azonnal vidd dokihoz szegényt :(

2020. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőroldót vehetsz neki. Próbáld kis adagokban etetni.
2020. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!