Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elszökött a 7-hónapos kandúr...

Elszökött a 7-hónapos kandúr cicám. Ugye visszajön?

Figyelt kérdés
Eddig 2-óránál tovább nem volt kint,mindig vissza hoztam vagy jött magától. Fél hét óta nincs meg,azóta kerestem kb mostanáig,bent meg egyfolytában nézem a kamerán,hogy hátha felbukkan,ugye hazajön? Olyan hideg van azóta biztos éhes :( úgy félek. Eltudnak tévedni a macskák? Nektek is volt már így?

2020. dec. 28. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy visszajon, vagy nem. Lehet elutottek, elkapta valami, vagy csak eppen csavarog valahol. Eltevedni annyira nem szoktak, iszonyuan jo a tajekozodasi kepesseguk. Ha most szerencsed van es visszajon, akkor en nem engednem ki a helyedben tobbet addig, amig nem lesz macskabiztos kerites, vagy valami kifuto.
2020. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia

Nem akarlak megijeszteni,de az is lehet hogy megfogta egy kutya vagy valami történt vele. Viszont az is lehet, hogy csak elkóborolt és majd egyszer hazamegy:) Nálunk mindkettő eset megtörtént már...Bár a fél hét...háát...nemtudom:(

Sok sikert!

2020. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
csajozik..ha hazajön - remélem! -, doki, és nyissz-nyissz
2020. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Hogy miért? A macskák 1-2 napnál többet nem töltenek távol az otthonuktól, főleg ha ott biztonságban vannak, és tudnak enni. Nagy az esélye, hogy valami történt vele, pláne ha még ivaros is. Ha szerencséd van, csak betévedt egy padlásra, és nem tud kijönni vagy ilyesmi, a többi esetbe pedig gondolom jobb nem belemenni.


Még most rakj ki egy posztot ide: [link]

Eztán plakátolj mindenfelé, dobálj be szórólapokat, próbálj este 8 után kiosonni és hívogatni (rendőrökkel, közterhesekkel vigyázz), és rendszeresen járd be a környéket. Ha nem esett baja, csak beszorult valahová, akár 1 hétnél tovább is életben tud maradni étel és víz nélkül, szóval addig lépj míg lehet. És egy tipp: Ígérj jutalmat még akkor is ha keveset tudsz csak adni, vagy kölcsön kell kérj mondjuk egy tízest.

2020. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!
2020. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem jött még haza :( mindent àt kutattunk sehol sincs.
2020. dec. 29. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez ilyen, kijaros macskak sajnos nem sokaig elnek, atlag eletkor olyan 4-5 ev, de ehhez is szerencse kell. Nem hulyeseg am a macskabiztos kerites, vagy a csak benti tartas.
2020. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Az én szobacicám költözés első napján szökött ki egy elöregedett szúnyoghálón keresztül (előtte már mindenhová felszereltem macskahálót és szúnyoghálót, ez az egy ablak maradt ki. Pár óra múlva visszajött, pedig teljesen új hely volt. Az ablakban láttam meg, annyira rémült volt, hogy úgy kellett berángatni a rácson keresztül. Később egy éjszakai csőtörés miatt szaladt ki az ajtón, egy hétig nem sikerült megfogni, pedig többször is láttam, hajnalonta gázoltam utána a susnyásban, de mindig elszaladt. Végül a szomszédnak sikerült elkapnia, aznap este már hozzám bújva aludt, máig nem értem, hogy miért nem hagyta magát megfogni. Igaz, ha éjszakára nyitva hagytam volna az ajtót, akkor simán besétált volna, mert az ajtó elé kitett kaja rendre elfogyott, de nyitott ajtónál nem maradhattam éjjel. Szóval, ha nem történt baj (ami sajnos előfordulhat), akkor hazatalál.
2020. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:(
2020. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!