Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a kedvenc macskafajtátok,...

Mi a kedvenc macskafajtátok, és miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orosz kék, mert az én cicusom is az. :) Mert pimasz, nyúlékony, szinte már gumiból van, és szeretetre méltó. :D
2010. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A házi vegyes és a házi cirmos. Ezekben sosem lehet csalódni. Igaz, most fehér perzsám van, ami viszonylag úgy viselkedik mint a házi rokonai.
2010. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Maine coon, és egyéb hosszú szőrű de! nem nyomott fejű macskák. És fontos hogy sok színben legyenek, a világosabb színeket nem annyira szeretem.

La perm macska, mert kutyás vagyok és annak a kutyafajtának is ilyen szőre van akit imádok.

2010. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

RAGDOLL


Miért?

- mert olyan puha a szőre mint a nyulamé :D

- bármerre megyek, jön utánam

- mindig játékos marad

- tetszik minden színben és a kék szemétől meg dobok egy hátast

- a hátasról jut eszembe, hogy nem véletlenül hívják rongybabának...ha megfogod, elengedi magát

2010. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindegyik fajtát szeretem,még a kopasz macsekot is,de azt már mondjuk nem annyira.Nagyon aranyos és szeretni való jószág mind1ik és van olyan is,ami viszont szeret^^
2010. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2010. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Skót lógófülű, Brit és a Birman :)
2010. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A házi, mert ez a legelhagyatottabb fajta, viszont ugyanúgy lehet szeretni, mint egy drága fajmacskát.

Nekem 3 is van belőle, mert az utóbbi 3 évben, mindíg találtam egyet. Azért remélem, idén már nem fogok.

2010. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!