Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van aki fiamnak szólítja a...

Van aki fiamnak szólítja a macskáját (egyéb kedvenc állatát)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 11:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm édesemnek szólítja a kutyáját. És úgy bánik vele mintha a gyermeke lenne.
2011. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem a hörcsögöm a fiam. :)
2011. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
néha igen, de csak mókásan, viccből :D nem bánok komolyan úgy vele, mint ha a fiam lenne. én sajnálom, azokat az állatokat, akiket "gyerekpótlékként" tartanak, nekik nem erre van igényük.
2011. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Anyam kisfianak,megfianak szolitja a kutyajat,meg a macskajat is,ugy babusgassa oket mintha gyermekek lennenek,meg a fenekuket is meg torli muitan kakilnak,szo szerint ki nyalja meg a segguket is,bocsi :DHa csipasak ki torli a szemuket,van a kutyusnak egy kis parnaja az agy vegeben,az ala dugja neki a finom falatokat,kutyatapbol,es onnan eszik a draga.Minden csupa szor a hazban,panelban lakik,nincs olyan kaja amiben ne lenne szor,akarmit foz.
2011. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem lányom. :D
2011. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk van 2 macska, az egyik a Nagy, másik a Kicsi, pont mint a gyerekeknél:) És ha emlegetjük őket, akkor "gyerekek". Ez annak nem normális, aki soha nem kötődött úgy igazán még állathoz.
2011. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Az én "fiam" sajnos eltűnt :( De van most itt két kismacska, egy fiú és egy lány, a fiú neve Clark, a lányé Mirr (volt egy harmadik lánytestvérük, aki pont úgy nézett ki, mint Mirr, ő volt Murr, de elpusztult sajnos). Van egy ivartalanított 1 éves nagylány is (a kicsik is lesznek majd, csak még kicsik hozzá), ő az én kislányom :)

Párom kedvence a kis kandúrka, aranyos, de egy buta kis félős paracica, folyton kuporog, dorombol, mindentől megijed, és beszél maga elé... kis butus. A kislány még csak most szelídülget meg, nagyon udvarol mostanában, jön a hideg :) A nagylány pedig az én kedvencem. Ha rosszat csinál, akkor párom lánya, ha aranyos, akkor az enyém :)


Van egy 10 éves kutyám is, de őt nem hívom fiamnak, rá valahogy nem illik.

2011. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
En imadom az allatokat,de amit egyesek csinalnak,az neha mar sokk.En mar enni sem szeretek anyumnal,mindenben szor van...Az ember ember,az allat allat.
2011. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok hülye...

Itthon már többször rám szóltak, hogy ne szólítsam kisfiamnak a macskát, mert hülyének fognak nézni.De már annyira rászoktam.Van egy nagylányom, persze, őt imádom legjobban.De aztán jött ez a kis cica és sokszor tényleg úgy viselkedik, mint egy gyerek, szinte emberszámba veszem, picit olyan, mintha most már lenne egy kisfiam is, csak négylábú :)

2011. okt. 4. 11:55
 10/27 anonim ***** válasza:
11:46-os vagyok. Természetesen egy állattal nem úgy kell bánni, mnt egy gyerekkel, az nem normális. De az, hogy hogy szólítjuk, igazából lényegtelen. Én két macskámat szerettem fiamnak és lányomnak szólítani, a fiú sajnos már nincs, de a lány van még. Hozzájuk jobban kötődtem, a személyiségük is illett hozzám. Aranyos, de azért erőszakos önfejű állatkák :)
2011. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!