Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova szoktátok rakni a cicátok...

Hova szoktátok rakni a cicátokat amíg elmentek otthonról?

Figyelt kérdés

Nem rég óta van egy cicám,és olyan rossz,hogy nem szabad egyedül hagyni,mert 2 perc alatt szétszedi a házat😂😂

Amíg elmegyek itthonról az udvar jó ötlet?Nyitva van mindig a garázs,van ott bent kaparófa is,házikó stb



2021. jan. 1. 22:44
A kérdező szavazást indított:
kiscica
macska
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Onnan bizony elfog nagyon gyorsan szokni ha nincs macskabiztos kerítésetek.

Sajnos erre nem tudok mit irni nincs aki vigyazzon ra? Max azt mondanam hogy a lakasba, de egy szobaba semmikepp ne zarjatok be. De a lakas meg alapbol nem opcio..

Mit csinál? Szetkarmol mindent?

Mert ha attol felsz hogy ledont mindent akkor a legnagyobb helyisegbol (altalaban nappali) pakolj el es ott talán ellesz.

2021. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

A szavazást nem értem, kiscica? Macska?

Egyébként zárd olyan helyre ahol nem tud tönkre tenni semmit pl.: fürdőszoba.

Ne tedd ki ilyen hidegbe! Megfázik!

Kint elütheti a kocsi, ellopják, összeverekszik kutyákkal, macskákkal.

2021. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
36%
Nekunk kinti macskank van, szoval vele nincs ilyen "problema", de szerintem ha ugy van, akkor esetleg a garazsba berakhatod ugy, hogy tudod hogy nem szokik ki (akar az ajtot is bezarhatod, a lenyeg, hogy legyen levegoje, innivaloja es valami kajaja😌
2021. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom a kerdezo a kulcsszavakat veletlenul oda irta.

Egyebkent en nem igazan ajanlom a furdot mert sok haztartasban kicsi. A nappaliban ellenne, lenne helye is. Minden mas szoba bezarva. Ha a fürdőbe zarod nagyon kis hely lesz neki akkor is ha nagyobb a furdotok, fekudni se tud sehova.

2021. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

mindig kinti cicáim voltak és sosem szöktek el.mindig talált a kerítésen egy lyukat ahol ki tudott menni,de mindig vissza is jott

Rosszaságokat meg úgy értettem,hogy a tűzhelyre felmászik,falatozik😂Neki is mindig van kint ennivaló,az is ami főtt,meg cicakaja is van.Minden mögé bemászik,aztán mikor nem tud kijönni meg sír😂

2021. jan. 1. 23:13
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a vezetékeket szétrágja, legalább 10-12 fülhallgatót, telefontöltőt.

A műbőr kanapémon nincsen már borítás.

Tapétáról, falfestékről ne is beszéljünk.

Függönyöm sincs már sehol.

A karácsonyfámból falmatrica lett.

Az ajtókilincseket leszedi, ha becsukom az ajtót, már szöget vertem az ajtófélfába, a kilincs helyén lévő lyukon áthúztam egy cipőfűzőt, gombra kötöttem, azzal csukom az ajtót, de ezt is hetente kell cserélni, mert elrágja a madzagot.

A zoknisfiókot kihúzza, ellopja a zoknikat és beleforgatja az alomjába.

A vizét szétpancsolja, úszik minden.

A papírtekercset, wc-papírt letekeri, szétcincálja.

Az összes pólóm olyan, mint a sorttrikó, lyukacsos, szellőzős.

Apró kaviccsal töltött virágcserép, művirággal, teljesen leamortizálta.


De azért szeretem nagyon.

2021. jan. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor ő most kinti macska? Vagy benti, akit kiraknál addig, míg nem leszel otthon és bízol benne, hogy nem megy el, mert a korábbi macskáid sem mentek el?


Ha 2 napig nem vagyunk itthon, egyedül hagyjuk őket elég élelemmel és vízzel, vannak kint nekik játékok, jól viselik. Ha nyaralni megyünk, megkérünk valakit hogy naponta 2x etesse meg őket és játsszon velük kicsit.

2021. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Zárd abba a helységbe,ahol a legbiztonságosabb neki. Megeshet,hogy alakítani kell egy szobán miatta.

Majd kinövi a rosszalkodást, ivartalanítás után pedig még jobb lesz. Így jobb,ha azt a helyzetet szokja meg,ami aztán rendszerré válik,amikor nem vagy otthon.

Ha szobába szoktatok,tudni fogja később.

2021. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neveltetés kérdése, lehet, hogy karakteré, de nálunk még soha semmi rosszat nem csinált, amíg nem voltunk otthon. Vagy legalábbis olyat nem, ami utólag feltűnt volna. :)


A hálónkba nem engedjük be, mert tuti az ágyon aludna, meg elzártuk a magas peremeket, mert volt rá példa, hogy felment, aztán pedig nem mert lejönni, és odafent nyávogott.

2021. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1-2 órát simán el van úgy egyedül hogy végig alussza. Észre se veszi hogy elmentem valahova mire hazaérek 😄
2021. jan. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!