Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik azok a kis macska fülében...

Mik azok a kis macska fülében lévő fekete piszkok?

Figyelt kérdés
Olyan mintha föld lenne. Kamillás fültisztító pálcikával próbálom kiszedni. Egyikből szépen kijött, de másikban sajnos elég sok van főleg a mélyén. Nem vakarja, semmit nem csinál vele. Csak ha piszkálom akkor vakarja meg és akkor esnek ki nagyobb darabok is belőle, meg van, hogy kicsit felsérti a körmével, úgyhogy akkor le szoktam fogni a lábát.
2010. aug. 13. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
fülatkák. vidd dokihoz, de nehéz lesz kiirtani..
2010. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Paraffin olajos fültisztító pálcikával próbáld meg,de vigyázz,hogy ne nyúlj mélyre!Ha nem javul,akkor állatorvosra lesz szükség.
2010. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Atka, és ebbe belehalhat a cica pár nap alatt is ha nem viszed orvoshoz.

Úgyhogy nagyon sürgősen... majd ő ad neki cseppet amit a fülébe kell csepegtetned minden nap. Nem drága.

2010. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oticat fülcseppet kell venni kb 2000Ft.

És még hozzá ha megteheted, akkor advocate-et az is kb ennyi. Én is ezt kaptam rá, és így ha csak ezt kéred akkor megspórolhatod az orvosi vizsgálatot. Ez tuti elmúlasztja neki :)

2010. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!