Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek kell szólni ha egy...

Kinek kell szólni ha egy fekete macska meg sem mozdul már tegnap óta?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Hol nem mozdul meg?

Ez azért tág fogalom.

Él vagy meghalt? Ez is lényeges.. elég szegényes a kérdésed!

2008. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%

A hullaszálítóknak

(kb olyan a válasz mint a kérdés)

2008. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

A gazdájának, az állatorvosnak, de ha tényleg érdekel az állapota, nézd meg, szuszog-e. Ha nem, hát légy ember- és állatbarát: temesd el.

(Nem értem, miért emeled ki a színét. A legádázabb babonások szerint is csak keresztirányú futás közben veszélyes rád nézve. Ez szegény már nem szalad...)

2008. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok:

Na, akkor megpróbálom leírni, bár nem tudom, hogy élő vagy halott állatról van-e szó.

Először is nézd meg, hogy él-e még! Menj oda hozzá, és figyeld a mellkasát, hogy emeli-e. Egyszerűbb, ha valamit a mellkasára helyezel, könnyebben láthatod, hogy lélegzik-e még. A kezedet is odatehetedet, ha finnyás vagy egyszerűen felveszel egy gumikesztyűt, de egy nejlonzacsi is megteszi erre a célra!

Ha él, akkor azonnal hívj orvost, vagy egy nagyobb állatmenhelyet. Budapesten a Noé Állatotthont tudom ajánlani (www.noeallatotthon.hu, keress telefonszámot). Ha már nem él, és Budapesten élsz, akkor az Illatos úti ebrendészeti telepet keresd, ők foglalkoznak elhullott állatok elszállításával. De könnyebben megúszod, ha inkább eltemeted az állatot.

Azért kiváncsi lennék a fejleményekre! Viszont én sem értem, hogy miért kell kiemelni, hogy fekete macska... tán babonás vagy?

2008. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A macska egy régi autósműhelyen van és kóbor.
2008. nov. 10. 20:03
 6/9 A kérdező kommentje:

A színét meg azért írtam ki mert még sohase volt macskám és nem tudom hogy ez fontos-e vagy sem.

És még csak 12 éves lány vagyok ugyhogy nem hiszem hogy ennyire lekéne hordani ezért, de akinek nem inge ne vegye magára.

A legutolsó választ pedig köszönöm mert az tényleg nagyon jó volt.

2008. nov. 10. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
MIndenkepp juttasd orvoshoz,ha meg el!!Az is egy elet,gondoskodnunk kell roluk is!
2008. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen sokan írtatok és hogy segítetettek nekem, azóta már valaki elvitte már onnan a macskát.
2008. nov. 17. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:

A hullaszállítónak.

Egyébként ha valaki elvitte, az csak a hullaszállító lehetett.

2009. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!