Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg igaz, hogy a konzerves...

Tényleg igaz, hogy a konzerves macskakajákba mindenféle szemetet beledarálnak?

Figyelt kérdés
Egyre többször hallom ezt. :S És a száraz tápokkal mi a helyzet? Azokba is?
2010. aug. 13. 22:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A rossz minőségűekbe szerintem simán elképzelhető. A konzerv amúgyis sok vizet tartalmaz, nem elég tápláló.
2010. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Miért, szerinted tiszta husi van benne?

van abban csont, bőr, toll, színezék, ízfokozó, tartósító, rengeteg fűszer és só, a többibe bele se gondolok.....


egyszer tescos virslit vettünk a szilveszteri bulira, az egyikben egy egész csirketoll volt........ezek után a macska/kutya kajákban szerinted mi van....?

2010. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Még a te kajádban is van minden, nemhogy a macskáéban... Egyébként meg mit finnyáskodsz, nem szabad az ételt pazarolni, meg kell enni mindent (valakinek).
2010. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ugye a konzervre is ráírják, hogy gabonaszármazékot tartalmaz (gondolom a nagy rész az) pedig a cica húsevő.

a "virslis" voltam

2010. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Azért ez durva. Őket nem ellenőrzik?


Nem finnyáskodom, csak szeretem tudni, hogy mit veszek meg. :D És enyhén szólva pofátlanság, hogy hirdetik a cicakajákat, hogy az milyen jó meg minden, te jó szívvel adod a cicádnak, ő meg is eszi, mert ízesítik, aztán közben meg minden féle sz.r van benne. :(

2010. aug. 13. 22:10
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
ha jót akarsz neki, vegyél inkább csirkeszárnyat, farhátot, ilyesmit, nem jön ki drágábbra így egy napi kaja, mint egy átlagos konzervvel. nem azt mondom, hogy mindig nyers husit/csontot egyen, de jó, ha minden nap eszik ilyesmit is a tápok mellé.
2010. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A májkrém is tele van minden vacakkal... Akkor gondolom az állatoknak szánt ételek főleg
2010. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Mostanában egyre többször inkább husit kapnak, vesét, néha májat, csirkeaprólékot, mert én is rájöttem, hogy kb. ugyanannyira jön ki nekik árban, mint a konzerv.


Köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam!

2010. aug. 13. 22:34
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

igaaaz

hajajaj

meg

hujujuj

diákmunkán voltam ilyen gyárban

2010. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én meg élelmiszeripari mérnök vagyok, és inkább ne firtassátok.
2010. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!