Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinálhatnék a macskákkal?

Mit csinálhatnék a macskákkal?

Figyelt kérdés
Van 2 macskánk. Általában nappal alszanak, éjjel játszanak, futkosnak. Ha csak megmozdul valaki, akkor eszeveszett nyávogásba kezdenek, követelik az alutasakost. Állandóan felébresztik a babánkat, van, hogy vissza sem lehet altatni. Ha kizárjuk őket a szobából, akkor is őrülten nyávognak és kaparják az ajtót, hiába van kint fekhelyük.

2021. jan. 12. 08:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
A macska nagyrész éjjeli állat.
2021. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Követem. Bár nálunk nincs baba, az éjszakai ajtókaparásnak hála már azóta fent vagyok. Mivel éjszakai állatok szerintem sok mindent nem lehet tenni.
2021. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Talán ha egy kicsit több odafigyelést kapnának akkor abbahagyják. Amúgy lehet elég foglalkozást kapnak, nem tudom, ezt csak úgy írtam hátha segít.
2021. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
#2 es vagyok, még talán megpróbálhatjátok, hogy éjszakára tesztek ki nekik az alutasakosból.(vagy konzerves)
2021. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Mindig ugyanakkor kapnak enni? Általában akkor viselkednek így a macskák, ha működik a hiszti. Mekkorák?
2021. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Nappal játszani kell velük, ki kell őket fárasztani. Akkor este, éjjel nyugodtabbak lesznek. Persze, ha benti cicák. Mivel úgysem mehet vadászni, le fognak nyugodni.

Eddig egyébként nem voltak ilyenek? Mennyi idősek?

2021. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Mi átfordítottuk a cica napirendjét a miénkhez (a gyerekekéhez). Reggel felkeltem, amikor kelünk, délelőtt játszunk vele, a délutáni alvás közben aludhat ő is, aztán ha kelnek a gyerekek, megint nem hagyom aludni. 9 körül kidől és reggelig max enni-inni-alomba kel fel, csendben elintézi és megy vissza az ágyába.
2021. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Van velük foglalkozva. Bentiek, másfél évesek. Ha teszünk ki alutasakost, azt egyből befalják, az nem megoldás. Mindig ugyanakkor kapják, száraz táp pedig mindig van előttük. Akkor is ha éppen alszanak éjjel, meghallják, hogy kel a gyerek enni, vagy valaki kimegy wc-re, azonnal megjelennek nyávogni.
2021. jan. 12. 09:18
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
És a gyerek előtt nem voltak ilyenek? Ez új probléma?
2021. jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Macskafű? :D

Bocsi, nem vagyok macskás, de hirtelen ez jutott eszembe.

Valamilyen nyugtató hatású dolgot beszerezni, talán segítene..

2021. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!