Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ráugrott a kájhára....

A macskám ráugrott a kájhára. Rögtön levettem, és kivittem és belenyomtam a lábait a hóba. Utánna ugyan úgy futott,és ugrált mint előtte. Lehet baja ettől?

Figyelt kérdés

Igen tudom milyen mikor megégetem a kezem... Kérlek aki válaszol rá, ne kezdjen el okoskodni, hogy "Neked milyen lenne..." Hanem ha lehet normális választ kérek.

Amúgy kinti cica, nem tarthatjuk bent, mert van aki allergiás rá.(azért hoztuk be kivételesen, hogy a szemét kimossuk, mert egy hete begyulladt neki(azóta már nem olyan, de azért úgymond utókezelést kap)



2021. jan. 12. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem a kérdező vagyok, de nővérem pl Újpesten lakik és küldte reggel a képet, hogy esett a hó. Nem több centis, de egy cica lábat simán bele lehetne nyomni.
2021. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
9# Fenistillel egy macskát??? Normális vagy? Az ugye megvan, hogy a macska mindent lenyal magáról, amit elér, szerinted mennyire egészséges lenne neki megenni a fenistilt?
2021. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13%

“ szerinted mennyire egészséges lenne neki megenni a fenistilt?”


Pedig egyszer hogy betéptem tőle.

2021. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

13# Tényleg? Ezek szerint már olvastad, hogy a dimetindene (a Fenistil hatóanyaga) túladagolásban milyen mellékhatásokat okozhat. :D No és hát te nem csak pár kiló vagy, mint egy macska.


Ui.: Emberi gyógyszert állatnak kizárólag az állatorvos javaslatára szabad adni. Alap.

2021. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A macskának más a testfelépítése. A miénk a 40 fokos tetőn is simán elheverészett napokat nyaranta. Én hozzáértem és kb és is kaptam az ujjam, olyan forró volt, a macska meg totál kiterült rajta, hogy minél nagyobb felületen érje a meleg.
2021. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!