Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám leukózisos. Mit...

A macskám leukózisos. Mit tehetek a tünetei enyhítésére?

Figyelt kérdés
Ma voltunk állatorvosnál és gyorstesztből derült ki. Nagyon sajnálom, mert még nagyon fiatal, 1,5 éves. Mit tehetnék azon kívül, hogy nem engedem ki és cseppel kezelem? Valakinek volt már ilyen a cicájával? Ha igen, sokszor előjött a tünete, ill. milyen korban kapta el, és meddig élt?

2021. jan. 13. 21:24
 1/6 anonim válasza:
21%

Nekem volt. Sajnos ha tünetei vannak, akkor abból már mem jön ki és meghal :( enyém teli volt béldaganatokkal (véres volt a kakija) tavaly februàrban halt meg. Ideig óràk hat a kezelés, de sajnos ha daganatok vannak akkor meg hal. Ez a betegség leggyakrabban daganatokat ad a bélben, ha tünetmentes élhet évekig, de fontos az orvosi kontroll és vitaminok a legjobb a vetri , vetri dmg vagy a Dm guard(ez a legerősebb) és pluszba még kaphat vitaminpasztàt.


Nagyon sajnàlom a cicàdat!

2021. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Házban tartva, vitaminozva, ugyanannyit élhet tünetmentesen, mint bármely más más egészséges macska.
2021. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pesten állítólag van egy doki, aki kikezeli őket! Várólista van. Hosszú lista, de munkatársam 3 cicája is ki lett kezelve! Alig hittem el mikor mesélte hogy sokat megélt cicái vannak, azt mondta a vértesztek is tiszták, tizen valahány évesek az elaltatni akart cicái!
2021. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felves és fipes cicák voltak! És kikezelte! Ne adjátok fel, valahogy biztos meg lehet találni a dokit!!!
2021. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Leukozisos a macskam, 40 fokos laza volt anno, amikor ez kiderult, ennyi volt “csak” a tunet, meg ugye az etvagytalansag, levertseg. Aztan ebbol kilabalt, es mar 5 eve tunetmentesen el, csak immunerositot kap, es jo minosegu kajat. Nyers hust tilos nekik adni, plusz ugye innentol kezdve csak bent szabad tartani. Van azert remeny, hala az egnek, drukkolok nektek is :)
2021. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Immunerősítés és gazdag táplálás a legfontosabb. Így nagyon sokat élhet és hallottam olyat is hogy leküzdi. Viszont elég egy kóborlás, kegyengülés, fogyás és elpusztul. Nekem is volt ilyen macskám, sajnos nem tudtuk megmenteni.

Most is van egy ilyen két éves befogadott, köhögött nagyon és alig akart erősödni a jó étvágya ellenére. Most látom rajta először hogy minden rendben, a szőre is szép, erősödik, életkedves, vigyázok rá benti félperzsa cica lett.

2021. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!