Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, ha a macskám egész...

Normális, ha a macskám egész nap bent alszik és ha nem raknám ki, akkor ki sem menne egész nap?

Figyelt kérdés
(Öreg cicus.)

2021. jan. 18. 22:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%

Öreg cica, már fájhatnak az izületei, ne tedd ki a hidegbe, mert megfázik. Attól lesz beteg, ha a melegről kiteszed a hidegbe. Ez nem úgy működik, mint a szauna. Ott ha bemásztál a hóba, utána visszarohansz a melegbe. Szegényt kizárni....

Nekem is kijárós a cicám, de ha nem akar kimenni, akkor nem teszem ki. Mekkora szívtelen dög lennék, ha kipaterolnám, míg én a meleg lakásban tespedek.

Menj ki te pólóban, rövidnaciban a hidegbe, akkor majd nem leszel beteg....

2021. jan. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
90%
Szarintem ne rakd ki. Az en macskamat is pont ugyanez miatt utottek el
2021. jan. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%

Miért menjen ki, ha nincs kedve? A dolgát meg végezheti alomtálcába is.

Lehet téged is ki kéne zárni a - 5 fokban pár órára akaratod ellenére.

2021. jan. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%

Jó ilyeneket olvasni, mindig tanulok. Most megyek és ki.aszom a 18 éves macskámat a hóra. Igaz, hogy sosem volt kint, de nem akarom, hogy megbetegedjen, szóval felrázom a kanapéról és mehet a kertbe.


Egyébként ennyire hülye emberek nem létezhetnek, szerintem troll vagy.

2021. jan. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Én tényleg nem értem az embereket! Miért kell ennyire bunkónak lenni? Egy szimpla kérdést tettem fel, mert bizonytalan voltam. És képzeljétek én meg azt olvastam, hogy néha ki kell őket rakni legalább pár percre, hogy egy kis levegő is érje őket. Szóval retardált vagyok meg idióta, mert feltettem egy szimpla kérdést. Köszönöm szépen! Tudtommal azért van ez az oldal, hogy a bizonytalan emberek feltehessék a kérdéseiket. De itt már azt sem lehet, mert egyből retardált és idióta vagy.. Szerintem kicsit el kellene gondolkoznotok, hogy ez milyen hozzáállás, és ti mit szólnátok az ilyen válaszokhoz.


És köszönöm azoknak, akik képesek voltak normálisan válaszolni! Nem fogom kitenni a cicust, ha ez ennyire nem tesz jót neki.

2021. jan. 19. 10:17
 16/32 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a többi “kedves” jelzőt, amit rám aggatatok, így névtelenül! Tényleg nagyon-nagyon jól esett. Még mindig mondom, gondolkozzatok el.
2021. jan. 19. 10:19
 17/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom hol olvastál olyat, hogy ki kell tenni levegőzni. Ha nem igényli, akkor nem kell. Gondolkozz, ember.
2021. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Az teljesen mindegy, és képzeld gondolkozok “ember”. Ja és tisztában vagyok, hogy az állattartás felelősséggel jár, de mint mondtam, BIZONYTALAN voltam és gondoltam jobb, ha megkérdezem. Látom már, hogy hiba volt!
2021. jan. 19. 10:33
 19/32 anonim ***** válasza:
66%

kérdező, a probléma ez a mondatod volt,

2. nem szeretném ha a lakásba végezné el a dolgát.


tök mindegy, hogy hol, mit olvastál a macska levegőztetéséről, nem akarsz sz*rt takarítani, ergo menjen ki. az ideológia, amit mellé körítettél, az mellékes

2021. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
54%

Én 2 benti macskásként nem értem meg azokat, akik nem szedik a szart, inkább kiengedik, végezze csak el a szomszéd kertjében a dolgát! Tavasszal kifejezetten kellemes amikor túrom a veteményest és belenyúlok a macskaszarba. Vagy amikor hempereg és töri le a zöldségeimet. Aztán a szomszéd visítozik, mert körbekerítettem villanypásztorral.


Felelősségteljes állattartás!

2021. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!