Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, ha a macskám egész...

Normális, ha a macskám egész nap bent alszik és ha nem raknám ki, akkor ki sem menne egész nap?

Figyelt kérdés
(Öreg cicus.)

2021. jan. 18. 22:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Valoban nem kellenne kiengedni, ha nem akar kimenni, ez az egyik dolog. A masik az, hogy vegyel alomtalcat, almot, szoktasd ra es kesz, akkor nem kell attol felni, hogy az egesz hazban fogja vegezni a dolgat.

Viszont nagyon figyeld a macskat, ha tenyleg nem nagyon mozdult, nem akar enni, kedvtelen, gubbaszt, egesz nap csak alszik (azert illene par orat felkelnie), akkor nagy baj van, es azonnal allatorvos. Az en macskam amikor ezt csinalta, akkor lazas volt,ha par oraval kesobb viszem orvoshoz, valoszinuleg nem elte volna tul.

2021. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a normális választ, a többiekre már nem tudok mit mondani. A probléma az alomtálcával az, hogy nem hajlandó használni, tehát teljesen mindegy, hogy van vagy nincs(mert egyébként van). #24. Neked miért kell ilyeneket írni? Hadd kérdezzem meg, ettől neked szebb lesz a napod?
2021. jan. 19. 12:51
 23/32 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit, nekem ehhez nincs kedvem ahhoz, hogy itt elrontsák a kedvem efféle “kedves” hozzászólásokkal. Szóval köszönöm mindenkinek a “kedves” válaszát, nem kérek több megjegyzést ehhez a kérdéshez.
2021. jan. 19. 12:58
 24/32 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem te döntöd el. Neked a válaszok nem tetszenek, az öreg cicádnak meg lehet az, hogy kirakod a mínuszokba a meleg szobából. Egy élőlényről gondoskodni felelősséggel jár.
2021. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%
Remélem, ennyi felelősségtudattal több macskád nem lesz...
2021. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy felelősséggel jár! Tisztában vagyok vele! De már baromira elegem van ezekből a gyűlölködő, undorító kommentekból! Köszönöm szépen! Elvesztettem a hitem az emberekben. Egyébként kedves utolsó, van több cicám is képzeld, rajta kívül 4 és imádnak!

Foglalkozzatok a saját életetekkel! Undorító

2021. jan. 19. 15:13
 27/32 anonim ***** válasza:
66%
és azokat is kirakod szellőzni? mert véletlenül azok se akarják a cicabilit használni?
2021. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Nem, képzeld el, ők maguktól kimennek.
2021. jan. 19. 16:07
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kinti benti a cica. Ő például nem használja az almot,pedig van neki, viszont most a hidegben nem is feltétlenül megy ki, van,hogy csak egyszer. De mindig szól, jelez, így szokta meg.

A láz jele,ha nem eszik, arra érdemes figyelni.

2021. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy tájékoztatom a kedves válaszolókat a fejleményekről. Megfogadtam a tanácsaitokat és nem tettem ki egy napig a cicust. Hát mi történt? Nem hogy jelzett volna, hogy dolga lenne, felmászott a kanapéra és szépen odapiszkított és még a szőnyegre is pisilt. Eszembe se jutna kirakni.:)
2021. febr. 3. 12:07
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!