Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gombára mit lehet venni...

Gombára mit lehet venni cicának emberpatikában?

Figyelt kérdés
Lejöttem vidékre anyukámhoz, ki van hullva/ritkulva a szőre a cicának, nagy foltokban rövidebb és piros foltos a hasán a bőre. Nem vakarja, nem ideges, nem fájlalja, nem bolhás, de csúnya szegény.. Bőrgombás szerintem, orvoshoz nem tudom vinni így hétvégén, de szeretném enyhíteni addig is neki. Canesten krém, betadine vagy valami holnap patikából vagy sampon a "kisboltból" nem lenne jó rá? Egy sensitive samponos fürdés vajon jól esne neki? Biztos ég a piros felmart rész, csak nem tudja mondani! Nagyon szeretetteljes cica, csak anyum már nem lát jól és azt hitte fehér lett a szőre, hát nem, az a bőre, átlátszik! :(
2021. jan. 22. 22:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz, én senki kommentjét nem töröltem!
2021. jan. 28. 21:46
 12/13 A kérdező kommentje:
Most tök kiakadtam.. tényleg törölget itt valaki helyettem? Nekem pl. nem is enged csak 2 félét pontozni. Na mindegy.. Elfelejtettem végül leírni, hogy vettünk vitamint is és sampont, szépen javul, lesz újra csini szőre!!! :)
2021. jan. 28. 21:50
 13/13 A kérdező kommentje:
Kezd újra csinos lenni a cica, nő vissza a bundája!!! :)
2021. febr. 13. 21:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!