Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiúcicát vagy lánycicát...

Fiúcicát vagy lánycicát érdemesebb beszerezni?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam ezen, és úgy voltam vele, ha egy cica életét jobbá tehetném, befogadnék egyet a menhelyről (nem az a lényeg hogy fajtiszta legyen, hanem hogy megmentsem abból a közegből)

Ez volna a fő szempont, hogy szerintetek fiúcicát vagy lánycicát érdemesebb?

(egyelőre 1 macskára van kapacitásom, majd talán később másikra is lesz)

Annyit tudok hogy a kanik sokszor csavargósak és spriccelnek, a lánycicák dorombosabbak, bújósabbak, de ha kijárhatnak akkor célszerű ivartalaníttatni


Tehát melyikkel járnék jobban? Időm és pénzem lenne rá, és örömmel venném akkor is ha sokatnyávogós cica és akkor is ha kevesetnyávogós cica lenne, szóval ez nem szempont



2021. jan. 25. 23:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is két szintes családi házban van 3 ivartalanított macska, és nem engedjük ki ôket a házból soha. Ilyen kistestû állatnak a családi ház is akkora, mintha emberként egy focipálya alapterületû házban élnénk. Szerintem nem kell ôket annyira sajnálni.
2021. jan. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!