Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha az utcán megkarmolt egy...

Ha az utcán megkarmolt egy macska, én meg arébb rúgtam, azért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Ezek a zugfotósok mindenhol ott leselkednek...

2021. febr. 1. 17:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kicsit bánom is utólag, szerintem nem volt rossz indulatú. Előtte ott fetrengett, hogy simogassam. De már többel is jártam így, aztán egyszer csak odakap. Csak játszott? Mert nem fújt, csak egy darabig ügetett előlem, de aztán odajött.
2021. febr. 1. 17:59
 12/18 anonim ***** válasza:
36%

Talán rossz tapasztalatai vannak, hirtelen észbe kap hogy hoppá, nem kellene engednie hogy fogdossák, még gond is lehet belőle.

És az autista barmok bele rugnak.

2021. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%

De bunkó vagy kérdező. Ne simogass meg semmilyen idegen kutyát, macskát, ha nem vagy tisztában a következményekkel.

Nem ismered, ő sem ismer téged, bárhogy reagálhat, viszont ellentétben veled, ő ösztönből cselekedett, míg te szándékosan bántottad őt.

Rohadj meg te sz@rcsipa !

2021. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Na, hisztérikák pipa. A kérdező is ösztönből cselekedet mikor arrébb lökte a macskát a karmolás után. És nem, valóban nem kéne idegen állatokat babusgatni.
2021. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem meg jogom van magam megvédeni, nem érdekel. Rohadj meg te, ha az életem lenne veszélyben, kis is nyírnám a kis dögöt hogy örüljön a lelked :D
2021. febr. 1. 20:51
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Remek kérdező, süllyedj csak a kis taplók színvonalára te is...
2021. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
17%

Leírta, hogy miután megkarmolta, gondolt egyet és seggbe rúgta. Nem reflexből, hanem tudatosan.

Igaza van annak, aki azt írta rohadjon le a qva lába, keze, aki ilyet tesz egy ártatlan állattal.

Biztos azért tette, mert megérezte, hogy egy gonosz, sötét, lelketlen "ember" vagy.

Remélem a cica legközelebb hív egy hadsereget és kivéreztetnek. Az ilyen megérdemli.

2021. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nyilván nem volt szép, hogy arrébb rúgtad a cicust, de gondolom, nem szándékosan tetted. Ha velem fordulna elő ilyesmi, én is véletlenül belerúgtam volna ijedtemben. Nem állnak fotósok minden sarkon, valószínűleg más nem is látta, nem lesz bajod belőle. Én inkább az egészségedért aggódnék, ki tudja, hogy mi baja van annak a macskának, idegen, nem is ismerted...

Sok olyan cica van, aki csak bizonyos helyeken engedi magát simogatni, idegen is voltál neki, biztos odanyúltál, ahová nem kellett volna, és ez támadásra késztette. A macskák kíváncsiak, de könnyen megijednek, és olyankor rögtön védekeznek.

2021. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!