Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha az utcán megkarmolt egy...

Ha az utcán megkarmolt egy macska, én meg arébb rúgtam, azért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Ezek a zugfotósok mindenhol ott leselkednek...

2021. febr. 1. 17:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
88%
Nem hinném, hogy feljelenthetnek, de minek rúgtad arrébb?...
2021. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Minek karmolta meg? Azért had védjük meg magunk...Ha csak úgy belerúg az elítélendő, de így szerintem teljesen normális.
2021. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert a macskák arról híresek hogy gyanútlan embereket karmolásznak..... Mit csináltál amiért megkarmolt?
2021. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
#2: Ok nélkül egy macska sem megy oda egy idegenhez csak azért, hogy megkarmolja.
2021. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
63%
Nem. Nyilván reflex volt, nem szándékos. Főleg nem úgy nem jelenthetnek fel, hogy utcán volt. De azért rugdosni sem kell a ciccet. :)
2021. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan nem a kérdező vagyok, de velem is fordult már elő.

Járdán sétáltam egy sövénykerítés előtt, már épp ment le a nap és egy macska kiugrott rá a lábamra és belémharapott. Reflexből is ugrik egyet az ember, én is belerúgtam.

2021. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egy nagy hamis vörös volt...Fura volt, hagyta magát simogatni, aztán megfordult és belekarmolt a kezembe, de elég mélyen, ömlött belőle a vért. Ezért rúgtam seggbe, de nem izomból, csak megbillentettem, hogy úgy mondjam...
2021. febr. 1. 17:51
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagy kicsit paranoias kerdezo? Megis ki a frasz fotozgatna csak ugy?

Nem volt szep dolog amit tettel, de talan most megtanultad, hogy idegen allatot nem simogatunk, es nem is rugdosunk!

2021. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
#5: Ha reflex lett volna, akkor nem visszatámadott volna, hanem pont hogy megpróbált volna távolabb kerülni a támadótól. Annak pedig semmi köze a dologhoz, hogy utcán történt-e vagy sem, mivel az egy teljesen más téma, amiért a kérdező bejelentést tehet a helyi önkormányzatnál. Mondjuk ehhez meg sok sikert, ugyanis a legtöbb macskatartó még ivartalanításra is sajnálja a pénzt, szóval olyasmiről, mint egy azonosításra szolgáló chip kár is álmodozni.
2021. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: Meglepő lesz amit mondok, de ebben az esetben nem meglepő amit csinált a macska. Sokukat csak bizonyos pontokon lehet simogatni és vakarni, mert ha máshol próbálkozol, azonnal támadnak. Nekem is van egy ilyen macskám, a fejét és a nyakát addig vakarhatom míg le nem esik a kezem, de ha a farka, vagy a hátsó lába felé próbálkozok, azonnal megharap.
2021. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!