Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te macskád észreveszi magát...

A te macskád észreveszi magát a tükörben?

Figyelt kérdés
Az én macskám nem, hiába odarakom a tükör elé, semmi reakció. (Szekrény-tükör)Viszont azt már észrevettem, hogy engem szokott nézni távolabbról a tükörben. Magát miért nem veszi észre?
2021. febr. 5. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém megtámadja magát a tükörben de végül csak neki -futásból lefejeli a tükröt.

De minden macska gondolkodása más.

De sztem a tiéd rájött h csak saját magát látja.

2021. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 cicam van, egyiket se erdekli a tükörképe. Nezi, aztan elunja es jelzi a mancsaval, hogy azonnal rakjam le mert kulonben pofan vag. :D
2021. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se, pedig 3 is van...
2021. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ki mondta, hogy nem veszi magát észre? Te ha meglátsz egy tükröt azonnal elkezdesz majomkodni előtte?
2021. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Észre veszi ő magát, csak nem érdekli/tudja, hogy a saját tükörképe.
2021. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 mert amikor engem lát a tükörben, látszik, hogy néz is, dünnyög, mint amikor alapból lát. Amikor meg csak ő van előtte, össze-vissza néz, nem is néz a tükörbe.
2021. febr. 5. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
4es: A tükörkép észrevétele állatoknál jele annak, hogy van-e éntudata. Neked természetes, hogy tudod, hogy te vagy ott, az allatoknal nem az. Meg a kisbabáknál se. Nekik rúzs foltot tesznek ar arcukra, és ha sajat magahoz nyúl letorolni, onnantol mondhatjuk, hogy tudja, hogy ő Ő. Egy ideig ugyanis vagy nem fogja erdekelni, vagy a tukrot kezdi el matatni, vagy sirni kezd.
2021. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Haha! A miénk a sütő fekete üvegében csodálja meg magát. Én meg ráerősítek, hogy "igen, szép vagy" :D nézegeti magát, aztán tovább megy. Aranyos.
2021. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
A miénk is a sütőben csodálja magát. Evés után az az első, hogy belenézzen.
2021. febr. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes mert szinte mindig engem néz a tükörben nem saját magát.
2022. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!