Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Évekig parizeren tartva...

Évekig parizeren tartva megbetegedhet a macska?

Figyelt kérdés

Elvileg nagyon sós a macskának....


Hiába mondom, szinte csak azt adnak nekik évek óta...


2021. febr. 5. 22:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fiatalok a válaszolok nagy része és a kérdező is.

Annak hogy a szuleitek így etetik a macskát igazából egy oka van azaz hogy nem egy generáció. Akkoriban nem foglalkoztak közel sem ennyit a macskákkal az mindig maradékot kapta vagy a jószág moslék maradékát ette és fogta meg az egeret, madarat meg mindent ami mozog és hús.

Szóval sokan itt le vannak ragadva, gondolom a gyereke véleménye gyerek vélemény ezért nem add neki nagy teret "jóvan az" másik tipikus " majd ha te keresed meg az árát akkor..."

Szerencsétlen macskák:(

Én azt vágják helyből az ilyennek hogy ha az állatnak szerinted jó az emberi kaja, akkor te edd meg a macska kaját tápot is és a konzervet is!


Egy macska kaja a legolcsóbb van hogy 90ft akciósan de átlagban max 160ft a legolcsóbb. Mi minőségit veszünk a cicámnak havonta 15.000ft. szerintem havonta 5000ből kijönne a legolcsóbb macska konzerv+táp.

Azért ennyire ne legyünk már szegények! Jó nem akarok senki tárcájában turkálni de akkor ne tartson állatot!!! Parizer drágább kilóban!!!!

2021. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11 vagyok, bocsanat az elírásért ha van remélem érthető nem vagyok magyar néha becsuszik hogy rosszul írok valamit még!

Ez lemaradt...

2021. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Akkor mit lehet tenni ilyen helyzetben, ha azt adnak neki?


Azért az egér meg a sós parizer nem ugyanaz.


Bele kell törődni, hogy tönkremennek szegény állatok?

2021. febr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha van rá módod vegyél neki konzervet, tápot, hentesnél vagy szupermarketekben, kisboltban ahol lehet kapni húst aza lényeg vegyél neki nyesedéket. Csirke lábát, farhátat, csirkecomb faros részét, sertés húsos csontot nyugi lerágja róla a húst nem kell neki leszedni de ha akarod leszedheted. Csirke Zita, csirke máj pl fagyasztott 200-300ft kiolvasztod és oda adod neki frissen nyersen vagy akár főzve. Vagy ha nem tudod ezt megtenni szólsz egy állatvédő szervezetnek és oda adod a cicát hátha jobb élete lesz...

De én előbb a szülővel beszélnék hogy a parizer árából vegyen neki mást mint amiket leírtam mind filléres dolgok. Ha így is úgy is elkolti azt a pénzt akkor költse erre. Még mindig jobb a nyers hús a macskának mint a sós kitudja miből készült legolcsóbb parizer....

2021. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csirke zúza*
2021. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szükség van Taurinra a macskának. És feherjère.

Próbáltam én is hatni más emberre.

Kiröhögtek.

Próbáltam én elmagyarázni miért ne tessék parizerrel,virlisvel konyha maradékkal a kóbor macskát ,kinevettek.

Próbáltam ennek az embernek elmagyarázni miért ne vegyen bolti macska kaját, whiskast. Kiröhögtek.

Felhívtam a figyelmét az összetevőkre, úgy néztek rám mint egy bolondra. Próbáltam az ő szintjükon is elmondani, hogy ez ha úgy nézzük pénz kidobás. Felvizezett gabonás szar.ral eteti a cicát.

Csont és bőr volt.

Aztán hozzám vettem, mintha kicserlèk volna. Minősegi tápot kapott. Ami nem került sokkal többe,mert sokkal taplálobb nekik.


Belemèlyedtem q macska etetés világába. Nyers hússal is lehet őket, csak akkor nagyon oda kell figyelni mindenre. Nagyon változatosan kell őket etetni nyer hússal , különböző állatok, különböző rèszeit. Az se mindegy milyen arányban. És ami legfontosabb. Ilyen esetben is pótolni kell a TAURINT. Enélkül tényleg betegek lesznek a cicák.

A tápokban van szerencsére.


Amúgy akiknek próbáltam magyarázni és total idiótának néztek, a saját gyereküket se ètkeztetik megfelelően. Van hogy a gyerek egész nap csak pogácsát eszik. Se zöldség se hús se gyümölcs.

Egyszerűen azért mert a gyerek csak édességet hajlandó enni, könyörögni kell neki hogy főtt ételt is egyén. És ezek a csodálatos szülők ráhadják. Kezébe nyomják a pogácsát és szevasz. Ennyiben marad.

2021. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Haszontalan, még elkezd őrjöngeni is, ha én nem azt adok nekik... Meg megy az üvöltözés, hogy ostoba vagyok parizert vágni, már a szaga is borzalmas. Azt is ezerszer elmondtam, hogy nagyon sós, mennyit árt a macskálnak, állatorvos is, leszarja. Ha ő találta ki, még meg is verne miatta...
2021. febr. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha nem vagyok indiszkrét....
2021. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!