Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdoll cicáról vélemények és...

Ragdoll cicáról vélemények és tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnék magam mellé egy társat és a ragdoll cicust néztem ki, mert leírása alapján ő lenne a megfelelő és nagyon tetszik is ez a macska. Tényleg olyan kis rongybaba természetük van, hogy szeretik ha simogatják meg ölbe veszik őket? Szoktak maguktól is az emberhez bújni? Mennyire különbözik a cicus tartása, etetése és egyéb gondozási ellátásai mint mondjuk egy sima házi cica? Honnan lenne érdemes venni egyet, mert gondolom ők pénzbe kerülnek? Még nem olvastam át igazán a macska leírását de itt is kérdezősködök és remélem lesz itt olyan akinek épp ragdoll cicusa van és tudna róla véleményeket meg tapasztalatokat írni esetleg. Ha lehet akkor más cicust ne írjatok jó, mert régóta ez a kedvenc macska fajtám és most hogy van pénzem is és gond nélkül tudnám gondozni szeretnék egy ilyen cicust mint társ magam mellé. Egyedül amúgy meg lenne magában is ha nem szeretnék mellé még egy cicát? Úgy érzem egy cica bőven elég ha értitek :D.

2021. febr. 7. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Mi 1× vigyáztunk egy ragdollra 2 hétig, mindig figyelte mit csinálunk, jött és bújt mindig simizni kellett, a gyerekek egész nap nyúszták, jól viselte.

Nálunk napi 8 órát volt egyedül, eredeti gazdájánál napi 5 órát.

Egész jól viselte, nagy örömmel várt haza.

2 naponta fésültük, orijen tápot kapott.

180ezer Ft- ért vették ezelőtt 2 évvel.

2021. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.Köszi.:)

2..Már miért is?

2021. febr. 8. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
nagyon cuki
2021. febr. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3.hát ezzel sokat lettem kisegítve..
2021. febr. 8. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!