Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális a macskáknál??...

Ez normális a macskáknál?? Egyáltalán miért csinálja egy ivartalanított kandúr??

Figyelt kérdés

Napi 2-3 alkalommal nekiáll dagasztani a párnáját. Ezzel nem is lenne semmi baj, természetes dolog. De kb 1-2 perc dagasztás után elkezd párzó mozdulatokat tenni, kis idő múlva pedig befeszül a hátsó fele mintha ejakulálna, viszont azt nem tud mert 6 hónaposan ivartalanítva lett. 2 éves kandúr, kb 8-9 hónapja csinálja. Látszólag semmi nincs ami ingerelné sem előtte sem közben.


De nem úgy van hogy ivartalanítás után egyáltalán nem is érez ilyesmire ingert?

Normális viselkedés ez?


2021. febr. 9. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs a környéken egy tüzelő nőstény? Néha még az ivartalan kandúrokat is meg tudják őrjíteni.
2021. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Enyémek is csinálják, sőt, a szájukba vesznek egy darab takarót, mintha a nőstényt fognák le a nyakuknál. Aztán hajrá.

Ivartalanok.

2021. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs. Van egy nőstény macskánk mellette, aki 3,5 éves de ivartalanítva van ő is
2021. febr. 9. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

első:


"Nincs a környéken egy tüzelő nőstény? Néha még az ivartalan kandúrokat is meg tudják őrjíteni"


Az én legalább 1 éve ivartalanított 2 éves kandúrom ,úgy rakta az ab lakom alatt a nőstény macskát hogy azt én néztem szégyenkezve, 33 évesen jóóó... pár pinát megjárt férfi létemre..

2021. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!