Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit érezhetek a hasában?

Mit érezhetek a hasában?

Figyelt kérdés

Ostoba kérdés, de mégis felteszem.

1,5 éves ivartalanított kandúrnak érezhetem a golyóját a hasüregben? Vagy mi lehet ez, amit lehet érezni? Nem kemény, puha valami, és nem túl nagy, nem is kicsi.

A hasa üregében közel a nemiszervhez.


2021. febr. 9. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fordulj állatorvoshoz. Lehet, hogy valami fejlődésben lévő daganat áll a dolog mögött. (Nyugi, nem biztos, csak én ezt gondolom, meg vannak jóindulatú daganatok is, szóval ne aggódj!)

De amúgy az is simán lehet, hogy valamelyik belső szervét vagy kisebb csontját érzed. (Nem vagyok túl jártas a macskák anatómiájában... 😅)

2021. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet daganat? Szerintem egy orvosi kivizsgálás szükséges lenne. Vidd el egy orvoshoz.
2021. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ivartalanított, akkor nem érezheted a heréjét, mert pont azt veszíti el ivartalanításkor.

Kivéve, ha az egyik here nem szállt le, a doki meg olyan kókler volt, hogy nem műtötte ki ivartalanításkor.

2021. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Az csak 💩

Nem kell mindjárt rémeket látni

2021. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!