Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Hogyan lehetséges az, hogy a 154cm-mel állítólag alacsonynak kéne számítanom, de az utcán mégis egy csomó nálam alacsonyabb nőt látok?? Elég rossz érzés, hogy ilyen magassággal nem érezhetem magam alacsonynak..

Figyelt kérdés

Amíg nem tudtam, hogy "csak" 154 centi vagyok, addig azt hittem olyan 160 körüli a magasságom..ha tükörbe nézek, akkor is magasnak látom magam.


Az osztályomban sem én vagyok a legalacsonyabb, akinél meg tavaly alacsonyabb voltam, most ő az alacsonyabb.


Szóval...


És kérlek titeket, ne vádoljatok azzal, hogy troll vagyok, vagy idióta, mert eléggé rosszul esik, hogy ilyen nevetségesnek gondoltok (egyszer már tettem fel egy ehhez hasonló kérdést és volt ott egy-két ember akik ilyeneket írogattak). Azért jöttem ide, mert már totál tanácstalan vagyok és nem azért, hogy cáfolgassátok a kérdésem valós e vagy sem, elég, hogy otthon sem tudom ezt senkivel megbeszélni. Legalább ti ne.


(ez a kérdés amúgy már elég régóta megfogalmazódott bennem, jó érzés volt leírni, legalább is ha nem is fog senki válaszolni.)


Sajnálom, kicsit hosszú lett (_o_)"



2021. jan. 27. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát igen.
2021. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Így is sokkal jobban jársz mint ők én a 170+ centimmel :( Néha úgy érzem sose lesz kapcsolatom mert a legtöbb srác alacsonyabb nálam és bármennyire nem akarom ezt nézni, zavar.
2021. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Vannak kisebbek is, én csak 150 cm vagyok és nem is fogok már nőni :D a durva, hogy néha még nálam is látni kisebbeket. Szerintem ez cuki, engem inkább az zavar, hogy az emberek nagy többsége 170-180+, és pl. a buszon utazva igencsak rosszak a kilátások :D
2021. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Alacsony vagy. Eléggé.


Én 180cm vagyok

16f

2021. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as: az durva, hogy nálad is vannak kisebbek O-o a baj hogy én sajnos tuti fogok még nőni..
2021. jan. 27. 21:06
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó: öm...köszi..? :D
2021. jan. 27. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
157 cm vagyok, és a legtöbb emberre alig kell felnéznem.
2021. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!