Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes aggódni?

Érdemes aggódni?

Figyelt kérdés

(KINTI MACSKA).

Tegnap óta nem láttam a macskámat...ha hívom semmi,ha megütögetem a tálját szintén semmi...ezek hallatán 1 pillantás alatt a lábam alatt van...de viszont ma semmi...nem jön..keresem,nem találom...már nagyon aggódok,hogy hol lehet...érdemes aggódnom?

(Nálunk ma egész nap esik,csak esik az eső, lehet elbújhatott valahova?


2021. febr. 9. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát hiaba aggodsz, attol nem fog elobb elokerulni. Nezz korul inkabb a kornyeken es hivd, hatha...
2021. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valószínű,hogy elbújt valahova. Az is lehet,hogy bement valakihez, esetleg véletlenül becsukták egy garázsba stb...még simán előkerülhet.
2021. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd hazajön ha akar, a macskák ilyenek. Akkor jönnek ha szülségük van rád vagy éhesek. Önzőek. Majd előkerül.
2021. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Pasizik valahol.
2021. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 én is gondoltam rá,de ki van ivartalanítva...bár hormonjai meg hivhatjak pasizni.
2021. febr. 17. 18:27
 6/9 anonim válasza:
Jahh ertem,mondjuk igaz.vagy nezelődj a környékén lehet valahol megsebesült es nem tud haza menni.
2021. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly történt hasonló, több napra eltűnt a cica, szintén ivartalanított. Pár nap múlva előkerült és volt rajta egy nyakörv és éhes sem volt, szóval valaki megfogta és hazavitte. Szóval akár ez is lehet, mi sem gondoltunk volna rá először. Napokig aggódtunk, hogy valami megfogta, elütötte egy autó aztán egyszercsak hazajött.
2021. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

3 udvarszomszéddal alrébb, egy néni megtalálta a macskát..de mikor át mentem érte,nem jött elő...kiabáltam neki az udvarból,akkor sem jött...ha itt van már a közelben akkor miért nem jön haza?...ma megint telefonált a néni,hogy reggel és délben is látta..Azon goldokozok,a kandúr(testvére) elzavarhatta és nem mer hazajönni?Ha netán elzavarta és nem mer hazajönni,az ellen mit lehet tenni?

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat, bíztatást!❤🙏

2021. febr. 20. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülök! Látod,a macskák már csak ilyenek. Nagyon kevés ragaszkodik igazán a gazdájához.Valószínűleg a néninél kap valami olyan ételt,amit nagyon szeret, és igen, az is lehet,hogy ott ő az egyedüli macska, nyugisabb neki.

Finomságokkal lehet legjobban motiválni őket. Az enyémnek kiskora óta adok a rendes tápján kívül pár falat extra nasit,naponta többször, pl.vitaminpaszta, jutalomfalat, és estére mindig bent alszik, így érzi,hogy nem érdemes elkóborolnia.

Ha a másik macskád bántja,az nehezebb eset.Kellene egy olyan védett pihenőhelyet biztosítani neki,ahol a másik nem bánthatja.

2021. febr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!