Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes aggodni ilyen estben?

Érdemes aggodni ilyen estben?

Figyelt kérdés
Facebookon megismerkedtem egy kűlfőldi lánnyal, beszélgettünk egy darabig aztán intimebb formát őltött az egész na mindegy nem részletezem a vége az lett hogy videóchateltünk aminek során hát hogy is mondjam nem csak beszelgetés folyt. Majd egy olyan fordulatot vett az egész beszélgetés hogy screenshotokat kuldött nekem amik rólam készűltek és hát elég kompromitáló dólgok, aztán elkezdett fenyegetni hogy ha nem utalok neki 500 eurot akkor elkűldi az ismerőseimnek a fotókat akik kozűl be linkelt néhányat, meg meg egy csomó óldalon meg osztja meg ilyenek. Meg győztem anyival hogy nincs pénzem mert egyetemista vagyok meg hogy ösztön dijból élek nagyából igy is van, de ugy is követelözött hogy azért még is mennyit tud ék fizetni akkor mondtam hogy 50 euro akkor azt mondta hogy legyen 70 a látszat miatt bele egyeztem de persze nem ált mondomban egy vasat se fizetni csak húztam az időt hogy a facebookon át álitsam az adat védelmi beálittásokat illetve jelentettem a beszélgetést zsarolás miatt. Ezután fél órával már le is törölték a profilját majd ujra regisztrált és én ujból jelentettem a profílt majd le is tíltottam. Pár napja tőrtént és nem vólt azóta semmi de valahogy nyugtalanít az egész. Nem tudom hogy szükséges agódnom?

2017. ápr. 16. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Elfelejtetted közölni vele, hogy prostitúcióval több pénzt tud szerezni rövidebb idő alatt, akkor biztos meggondolta volna magát.
2017. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel, ha mindketten elmúltatok 18 évesek és legálisan csinálta, neked ott vannak a bizonyítékok, őt meg vagy lecsukják vagy nem. Attól függ milyen nemzetiségű​, mennyire komoly, stb.
2017. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!