Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lett a macskám bundája...

Mitől lett a macskám bundája összeragadt / csomós?

Figyelt kérdés

Ma hazajött a macskám, 4 napra eltűnt (még sosem ment el ilyen sok időre).


A szőre mindenhol össze van ragadva csomókba, miféle ragacsos dologba mászhatott bele és hogyan szedjem ki belőle, mivel jön ki? Mert gondolom sima vízzel nem.... megpróbáltam betenni a kádba, hogy megfürdetem, de azonnal menekült el, nem engedi....


Mit csináljak??



2021. febr. 9. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lavórba melrg víz pár csepp macskasamponnal, egy puha rongyot áztass bele és azzal próbáld lemosni.

Lehet az egyik szomszéd véletlenül bezárta garázsba vagy vmi sufniba.

2021. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megfurdetni, meg megfesulni. Ha nagyon nem megy, egy cicakozmetikus csodát tud tenni.
2021. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olajtól összetapadhat. Egyszer motorháztatőből szabadítottam ki egyet mert bemászott és nem bírt kijönni.

Mindenképpen macskasampont használj mert más a bőrük mint az embereknek.

Nagy eséllyel nem fogod tudni megfürdetni ha így menekül. Érdemes kis tálba langyos vizet tenni, abba macskasampont, belemártogatni egy szivacsot és azzal áttörölni.


Macskakozmetikushoz is el lehet vinni csak előtte kérdezd meg ilyennel foglalkoznak-e.

2021. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egérragasztó pl.
2021. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!