Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csibeháló teraszra?

Csibeháló teraszra?

Figyelt kérdés

Ma reggel egy halott macskát találtam a teraszomon. Fejbelőtték, lehet ott volt már 1-2 napja, eltakarta pár cuccom.

Van benti cicám, akinek rendben vannak az oktásai, de akkor is félek hogy elkap valamit. Tele hugyozzák, vérzik a teraszt, és beviszek valamit, vagy akármi. Tiszta ideg vagyok.

Szeretném lezárni a teraszt.

A csibehálót szétszedi a macska? Rámásznának?

A kerítés drót túl csúnya lenne?

Esetleg van valami növény amit nem bírnak és távol tartaná őket?

Nem akarok kutyát, de ezek után erősen gondolkodok rajta.


2021. febr. 10. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A csibeháló jó macska ellen.
2021. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó, de van direkt macskaháló is.
2021. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól rögzített csirkeháló megfelel. Szét nem szedik, de aktív kiscicák tesztelik, hogy lehet-e mászni rajta. Felnőttként már eszébe sem jut a cicánknak.
2021. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Fejbelőtték? Mivel? Egy 7,5J> légpuskával még közelről sem lehet megölni egy macskát. A miénket is fejbelőtték, szépen mutatta a röntgen az alig befúródott golyót. A koponyacsontot se vitte át.

Tehát vagy a közvetlen szomszédotok volt nagyon szerencsés, vagy átalakított a légpuska. Én rendőrt hívnék, mert a közelben valaki átalakított légpuskával üzemel, addig pedig nem vennék kutyát.

2021. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4-nek igaza van, rendőröket hívd ki.
2021. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Létezik kifejezetten macskaháló, harapásbiztos.
2021. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a felnőtt macskám imád a macskahálón mászni.
2021. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj szerintem is hivd ki a rendoroket mert valaki puskaval allatokat gyilkol, ez torveny ellenes es veszelyes is! Legalabbis en biztos kihivnam, mert ha fejbelottek akkor a teraszodon lottek le.
2021. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez eleg ijeszto szitu, mert a te macskad is ugyanugy veszelyben lehet, es most nem a fertozesektol, hanem attol, aki ezt a macskat is meglotte... Minel elobb szereld fel a halot, addig pedig a macskadat probald bent tartani biztonsagban.
2021. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az enyém szerencsére nincs veszélyben a lövöldözőtől, kizárólag bent tartom. Csak a fertőzések miatt aggódok, mondjuk ha a cipőmön beviszem.

Rendőrt nem hívtam, felesleges.. Elástam, fertőtlenítőztem az egész terasz részt délután.


Falun lakok, nem olyan rég költöztem ide. Tipikus bunkó tirpákok vannak itt. A szomszédom ujjnyi vastag, 1 méteres láncon tartja a kutyáit ól nélkül. Víz sincs előttük nyáron se. Semmmi árnyék. Van vagy 5 macskája is, a kicsiket én vitettem el állatvédőkkel. Gennyes szemekkel voltak kint az esőben az utcán. Haszonállataik is voltak túlzsúfolva. Nébihnél felnyomtam őket. Egy rendőr haverjuk kijött hozzám pár nap múlva fenyegetőzni, hátha rám íjesztenek.

Szóval itt így mennek a dolgok.

Ki tudja, lehet ők ölték meg, és bedobták.. Erre is gondoltam már ma.

Vagy azért, hogy engem gyanúsítsanak meg, vagy csak hogy itt bomoljon le.



Veszek akkor csibehálót, köszönöm a válaszokat.

Lehet szerelek fel kamerát is.

2021. febr. 10. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!