Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék építeni egy 2x2...

Szeretnék építeni egy 2x2 méteres röptéd 2 nimfa papagájnak. Csibehálóból és fából szeretném építeni. Szerintetek át tudja csípni a csibehálót?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát a ninfa nem olyan nagyon nagy értékű madár, ennek ellenére én nem csinálnám csibehálóból. Van külön ilyen madárháló. Abból csináld szerintem...;)
2012. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nimfa is madár. Ugyanúgy nagy hely kell neki, mint a többi madárnak. Ha egy ara olcsó lenne, akkor már lehetne kis helyen tartani?


Egyébként a csibeháló nem jó, mert elhajlik. Bármelyik, ponthegesztett drótháló jó, ami a csibehálónál egy szinttel komolyabb.

2012. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy nem madár... Hanem azt hogy nem olyan nagyon értékű. Az ara nem olcsó szóval ennyit erről. Meg 5x akkora mint egy nimfa szóval ebből adódik, hogy kishelyre nem is lehet tenni...
2012. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!