Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haza jöhet még?

Haza jöhet még?

Figyelt kérdés

Sosem volt ilyen...ivartalanított lány macskám 2 napja nem jön elő...ha szólók neki mindig vissza szokott jönni...lehetséges,hogy elszökött?Nagyon aggódok érte,a fiam egész nap csak sír,nem alszik éjjel...Haza jöhet még?


Ui.:Eltűnése napja óta esős havas időjárás van...lehet ennek is köze hozzá?


Köszönöm ha válaszolsz!

Van remény?


2021. febr. 10. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9

A lakásban is érheti bármi a macskát. Apameknal jó pár éve a 4. Emeletről zuhant ki, mert be volt kényszerítve a macska a lakásba, amelyik előtte mindig is kinti-benti cica volt. Nem minden macskának jó a bezártság, az amelyik ismeri milyen kint is lenni nagyon ritkán elégszik meg azzal hogy bent van egész nap.

2021. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Béla211 ***** válasza:

10-es van igazság amit mondasz. Föleg a természet károsító hatásáról. Rengeteg madarat cickányt és egeret ismegfognak a macskák meg rovarokat is. De nekünk is kinti benti cicáink vannak. Én sajnos úgy láttom, hogy bármenjire szeretnénk a macskák nem valók 100% ban lakásba. Mikor nem vagy otthon a macska a lakásban is tud magában kárt okozni. Itt is olvastam nem egy ilyet.

Mi cicáink ivartalanítottak és be vannak oltva. Ha valami gondjuk van egyből állatorvos. Már 2 évesek. Ahonnan elhoztuk őket ott erre nem figyeltek el is pusztúltak a testvérek. Most ilyen kis csengöt tettem a nyakukba, hogy ne tudjanak semmit megfogni. Kiváncsi leszek mükődik e.

2021. febr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a csengővel nem akasztják fel magukat.
2021. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is kinti-benti macska van, amikor bent van nem élhet egyedül hagyni. Ha rámegy a radiátorra, a rácsaiba beakadhat a karma, nálunk votbis egy ilyen szerencse hogy nem feszegette, csak sírt, és épp ott voltam mellette. Ha bejárása van a fürdőbe, és szeret a mosogatóban feküdni, ott is beakadhat a karma, ezek elég fájdalmas dolgok, hiába nem hal bele. Bármelyik kábelt vagy akármit elraghat miközben játszik unalmában. A veszély kint és bent is egyaránt megtalálható, ebből a szemszögből aligha lehet érvelni a csak benti tartás mellett. Viszont kint sokkal jobban érzik magukat, szerintem a kinti-benti tartás a legjobb, így ő dönti el, hol lenne szívesen. Az így tartott macskák, akik a házban is lehetnek nagyon ritkán hagyják el a kertet. A nálunk az egyik macska soha nem ment messzebb a háztól mint 10 méter.

Igen, levadásznak sokmindent, miért? Játékból. Ilyen a macska természete, az egyetlen állat ami kedvtelésből öl és nem csak azért mert éhes.

2021. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Csengős nyakörv egyenlő a pontos helymeghatározással

Sajnos mikor menekülni akar valami elöl lehet ez lesz a halála

Sajnos saját szememmel láttam ilyet,korom sötétben csak csingilingizést hallottam és egy kutyát láttam rohanni,nem tudom miért de utána mentem.

Egy macska csengos nyakorvel menekült volna a kutya elöl.A kutyának igy könnyü volt igy elkapnia.

Sajnos a cica nem élte túl☹️Engem is megkapott a kutya,próbáltam segiteni a cicának de nagyon csunyán elkapta és rázta.

Ilyenre is kell gondolni sajnos.

Az en cicám benti biztos nem a legboldogabb,de boldog igy is

Sokat jatszik szeret minket.Szép a bundája,jo husiban van.

Evekig kijáros volt,sok "balesete volt" egyszer a szemet majdnem elvesztette egy verekedés miatt,200 ezer forint volt majdnem a mütét nem beszélve a sok kisebb,rontgenre járás,gyomortukrozes mellett.....

Nekem igy jobb h bennt van,nem aggodok azon mikor jon haza vagy sem.

Sokkal rosszabb volt betegen,sérülten látni

4 éve van bennt azota csak a kotelezo orvosi dolgok miatt megyunk

2021. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!