Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez a macska csak...

Szerintetek ez a macska csak játszik vagy komolyan támad?

Figyelt kérdés

[link]


Remélem meg lehet nyitni a linket.

Sok macskánk volt már gyerekkorom óta és azóta is, de persze ettől még nem biztos, hogy értek is hozzájuk, de szerintem csak játszik.

Szerintetek?



2021. febr. 14. 14:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy attól még, hogy a macska szerintem csak játszik, még lehet veszélyes a kislányra nézve, mert játékból is kikarmolhatja véletlenül a szemét, mégha előtte vissza is volt húzva a karma, szóval ha az én gyerekem lenne nem hiszem, hogy engedném ezt.
2021. febr. 14. 14:45
 2/8 alletta ***** válasza:
100%

szerintem is játszanak. a kislány ingerli is a macsekot. ha komolyan támadná a gyereket, az már sírva elrohant volna a szüleihez.

nekem is van két cicám. simogatás közben szeretik egyszer megharapni a kezem, ujjam.

2021. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Én sem. Szerintem játszik, attól még veszélyes.
2021. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Játszik. Attól mert nagynak tűnik a harapása, még nem biztos, hogy az. Nyilván a szülők tudják meddig engedhetik ezt el, tapasztalat alapján.
2021. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondolná a macska, akkor a gyereket több órás bravúrműtéttel kellene összefércelni.


Ettől függetlenül az ember nem játék, a balesetek bármikor előfordulhatnak. Mindenki számára biztonságosabb lenne, ha a macska valami játékot vadászna a gyerek helyett.

2021. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen játszik. A cicák már egész kicsi korukban megtanulják hogy kell úgy harapni, hogy az ne fájjon(és így ne fajuljon komoly verekedéssé a játék). Egyértelmű hogy nem komoly sem a "harapás" sem az odakapás.
2021. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minek szül az ilyen gyereket? Annyit nem tud neki megtanítani, hogy a centis körmökkel még véletlenül is súlyos sérülést tud okozni az állat és nem csesztetjük és vadítjuk meg.

Arról nem is beszélve, hogy a cica így teljesen elvadul és később minden további nélkül fog egyre nagyobbat harapni vagy álmában támadni a gyerekre.. akkor meg majd jönnek a vérző videókkal, hogy a semmiből.. nem értjük.. soha nem csinált ilyet..

2021. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És igen, látom, hogy most játszik, de attól még 1-1,5 centis körme van.. nem mindegy mit enged meg, meddig mehet el. A cica próbálkozni fog hol a határ..
2021. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!