Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minek kell ilyeneket kiírni?

Minek kell ilyeneket kiírni?

Figyelt kérdés

Macskás csoportokban facebookon napi szinten raknak ki hasonlókat:


" Az én cicámnak nem lesz új gazdija, ha költöznöm kell jön velem, nem teszem ki az utcára"

" Én mindig adok enni a cicámnak, nem fog éhezni, fázni, nem kerül az utcára"

"Főztem neki húst, és leszedtem a habot. Mekkora jó módja van, más tuti nem csinál ilyet!"


Megy a like áradat meg a dícséretek. Kitüntetés nem kellene az ilyen birkáknak?

Alapnak kéne lenni hogy ellátják az állatukat, nem pedig ilyen "különleges cselekedetnek".

Tényleg ez az átlag macskás ember iq szintje?


2021. febr. 23. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
És ilyen kérdéseket minek kell kiírni?
2021. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
A normális emberek nem a neten élik az életüket
2021. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Feltűnési visuketegségük van, mint a legtöbb facebook felhasználónak, otthon a lájkokra rejszolnak az emberek.. Ilyen egyszerű, semmi több oka nincs, jószínben akarják feltűntetni magukat!
2021. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem az "átlag macskás emberek iq szintje", hanem az "átlag emberek IQ szintje".
2021. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert unatkoznak és kell egy téma mindegy milyen téma de kell valami amiről hosszan tudnak okoskodni és bemutatni hogy ők mennyire rendesek holott alap dologról beszélünk.Én ezért lépek be 3-4 havonta mert nem vagyok kíváncsi a butaságra mert abból van elég amúgyis a nagy világban és nem vagyok kíváncsi az iq vesztettek baromságaira
2021. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
"Alap" és "normális" mindig az, amit a többség csinál. Sajnos nem az az alap, hogy az emberek családtagként tekintenek a háziállataikra. Sokan úgy állnak hozzá, hogy ha megdöglik, majd lesz helyette másik. Azok vannak kisebbségben, akik tényleg lelkiismeretesen foglalkoznak az állataikkal.
2021. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
kutyamániások ugyanezeket kiírják
2021. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
#6 ebben igazat adok és tök jó, hogy azért elégvsok lelkiismeretes gazdi van a világon (köztük én is), egyedül azzal nem tudok azonosulni, hogy ezt folyamat hangoztatják, sőt sok esetben ugyanúgy csak tartva van a macska, de ugyanúgy felrakja, mert jön érte a like!
2021. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
8, szerintem teljesen oké, hogy hangoztatják. Hátha valaki számára ez jó példát mutat, aki esetleg a szüleitől rossz példát látott.
2021. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ennek a kérdésnek a kiírása hasonló kaliberű, mint az általad nehezményezett posztoké.

Te itt várod a megerősítést, ők a csoportban.

2021. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!