Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a cicám,nagyon hiányzi...

Meghalt a cicám,nagyon hiányzik! Mindenről eszembe jut bármit csinálok. Mennyi idő amíg megszokjuk,hogy már nincs közöttünk?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

9


Az idő mindent meggyógyít.Az fontos hogy ne tartsd vissza a sirasod,sírjál nyugodtan mert az jót tesz.Gondoljal rá sokat és utána az agyad hamarabb "hozzá szökik" a cicád elvesztéséhez.En is amikor meghalt az ezelőtti kutyám egész nap az ágyban feküdtem és sírtam,sok emléket idéztem fel róla,meg azokat is amikor elaltatták.Fajt nagyon de így hamarabb "túl tettem" magam rajta nagyjából

2021. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadhoz cicát. Enyém 16 évig volt velem, el kellett altatni, mert leállt a májműködése. 2 hónap után láttam a neten egy utcára kidobott cicát, keveset hezitáltam majd elhoztam. Természetesen nem felejtettem el az elsőt(szó szerint ő volt az első cicám), de jó volt újra doromboló hangot hallani és simogatni a jó puha bundát.
2021. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

12


Hasonló szitu :( Nem értem hogy a kutyák macskák miért élnek olyan kevés ideig :(

2021. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!