Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a cicám,nagyon hiányzi...

Meghalt a cicám,nagyon hiányzik! Mindenről eszembe jut bármit csinálok. Mennyi idő amíg megszokjuk,hogy már nincs közöttünk?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerezz másikat
2021. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán akarok másikat. 1. Panelben lakunk. 2. Félek újra át kell élni,nézni a szenvedését ha netalán beteg lenne ő is! :(
2021. márc. 6. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sajnálom! Természetes, hogy sokat gondolsz rá, ez ellen sajnos nem lehet mit tenni, idővel könnyebb lesz. Mikor történt? Próbáld meg lefoglalni magad valamivel, ha pedig eszedbe jut a cica, gondolj arra, hogy szép élete volt nálatok, és a sok közös emlékre.
2021. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Néhány hónap is akár. Nekem törpenyuszim halt meg (mostmár több éve), szabadon volt a panelban, szóval kb. úgy élt mint egy macska :)


A halálát követő néhány hónap volt nagyon rossz, most, utána is eszedbe fog majd jutni, viszont könnyebb lesz, szép emlékek és nem fogsz sírni, hanem örülsz, hogy a társad volt.


Az idő így is úgy is telik, egyszer csak észreveszed, hogy már nem fáj annyira. Kitartást! és nyugodtan gyászold meg!

2021. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Őszinte részvétem


Tudom hogy ez nem nagy vigasztalás de a halál az csak a fizikai test lét végét jelenti.A tudata,szelleme vagy nevezzük ezt akárhogyan tovább él.Ha te meghalsz találkozni fogtok ha ő és te is úgy akarod.Ő mindig veled lesz és hálás neked amiért jó földi élete volt neked és/vagy a családodnak köszönhetően.Ő nem akarja azt hogy szomorkodjal miatta hiszen ő meg mindig él,csak nem a testében

2021. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor mindig eszembejut egy idézet, ismeretlen szerzőtől:


"Mielőtt az emberek meghalnak, végrendeletet írnak. Továbbadják otthonukat és ingóságaikat azoknak, akiket hátrahagynak. Hogyha tudnék írni a mancsaimmal, a következőket írnám:


Egy szegény és magányos kóbornak szeretném adni a boldog otthonomat; a tálamat és a kényelmes ágyamat, a puha párnámat és minden játékomat; az öledet, amit annyira szerettem; a kezet, amely a bundámat simogatta; az édes hangot, ami a nevemet mondta.


Szeretném odaadni egy szomorú, ijedt menhelyinek a szerető gazdám szívében lévő helyet.


Tehát, hogyha meghalok, kérlek ne mondd, hogy "Soha többé nem lesz kisállatom, a gyász és a fájdalom több, mint amit el tudok viselni."


Ehelyett, keress egy árván hagyottat, aki sose tapasztalt örömöt vagy reményt, és add át neki a helyemet.


Ez az egyetlen dolog, amit odaadhatok.


A szeretet, amelyet hátrahagytam."

2021. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
89%
Talán most nem úgy tűnik, de hamar túl fogod tenni magad rajta. Én is annyira de annyira szeretem az állatokat! Mégsem viselt meg különösebben egy-egy kiskedvenc elvesztése. Tényleg hamar meg lehet szokni. Az előző válaszolókkal egyet értek: ha lehet, szerezz egy másikat, és örülj annak, hogy széppé tetted kiskedvenced életét. Sok kutyus és cicus, akik rossz körülmények között élnek, szeretne a tiéd lenni. Ha módod van rà, fogadj egyet örökbe!
2021. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el kérdező mi is szedtünk több ilyenen is.A legutóbbi kutyám elvesztését sokáig nem tudtam feldolgozni,de amióta megvilagosodtam onnastol kezdve feltudtam dolgozni,mert tudom hogy találkozni fogok vele még.Te folytasd az életedet boldogan,ő várni fog rád addig is
2021. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Szerdán halt meg, el kellett altatni. 10 évig volt velünk. :(

Igen, néha gondolom, hogy hozni kellene másikat, de egyből eszembe jut,ahogy utolsó éjjel potyogtak a könnyei,mint egy embernek! :( Nem akarom ezt újra átélni. Az ember szíve megszakad,hogy nem tudsz segíteni bárhogy is szeretnél!

Rengeteg cuccát, a sok kaját elvisszük menhelynek.

Aztán ki tudja,lehet ott "szerelembe" esünk egy cicával.

2021. márc. 6. 14:12
 10/13 A kérdező kommentje:
Itt van a hamva még velünk,szétakarjuk szórni. Talán utána könnyebb lesz..
2021. márc. 6. 14:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!