Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit üzen a macskád? (tedd a...

Mit üzen a macskád? (tedd a billentyűzetre a 4 mancsúdat majd nyomj egy Entert. )

Figyelt kérdés

Enyém ezt üzeni:

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooomn¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸.áé-á

Tied?


2010. aug. 19. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Nincs itt a gazdim, kesobb jon. Egyebkent ket manccsal nem jo? Jol nyomom a 10 ujjas gepirast is:-P
2010. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Lecsókolbász
2010. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Én nem koszolom össze a billentyűzetem, bocs. Az én macskám kint van még sosem hoztam be és nem is fogom, mert az ilyen szőrös állatoknak kint a helye!! Én 1 igényes ember vagyok, a családom is az, nem vagyunk olyan igénytelenek, h macska vagy kutyaszőr legyen a házunkban. Kint oké, de bent nem! Kint vannak kutyáink is meg meg macskáink is, na de azért bent??!! Alap higiénét azért betartjuk, nem vagyunk cigányok!
2010. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Akkor vidd ki a billentyűzetet
2010. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3%

utolsó!

és akkor nem lesz koszos a macskámtól a billentyűzet?? azzal kezdtem, h nem koszolom össze a billentyűzetem! akár kint rakom rá a macskát, akár bent ugyan olyan koszos lesz, mivel rajta lesz a macska, vagy szted nem?? kint nem olyan koszos a macska? aztaaa, de sok hülye van!

2010. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
3x32f3x4cdpoim,,mm.,,,,,,,,,,,,,,,,,,ooool
2010. aug. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
75%

Attól igénytelen valaki hogy bentvan a macskája?

Szerintem ha valaki benttartja az nem igénytelenség hanem állat szeretet...

Majd üzenek a macskámmal ;)

2010. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Nézz inkább magadba!

Minek vannak állataid??? Sajnálom szegényeket, hogy egy simogatást nem kapnak tőletek! Vigyázz, nehogy piszkos legyél!

2010. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
De sötétek vagytok még el is hiszitek:D:D:DD:
2010. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem gond ha a két görényemmel üzenek? Az egyik cica döglik a kanapén, a másik meg csavarog :)


a fiú göri ( épp játszanak, úgyhogy meg fog haragudni rám hogy nem hagyom őket békén :(((( )


ik, <,cdidjiiit6 €íjkgbvvvvvvvvvvvvvvv -úű



a lánygöri ( nem szaporítjuk őket, ki vannak ivartalanítva )


ej dcákuhjrhdefthr

2010. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!