Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ilyen program a billentyűz...

Van ilyen program a billentyűzetre?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy nemtok egésznap a gépelőtt lenni sajna, és ha pl. játék közben egy nagy pályát kell végigrohangálni akkor nemtudok egyszerre AFK is lenni és közben haladni is. Nehezéket olyan gombra mint a "space" -re nemtaláltam, és sajna olyan beállítást sem. Olyan programot keresek, amivel lehetséges volna hogy ha lenyomok egyszer egy gombot, akkor az addig ismétli a gomb hatását míg újra meg nem nyomom.
2011. okt. 14. 09:08
 1/3 Pj0tr ***** válasza:
Hihi. Csalni akarunk valamelyik MMOban mi? :P Azt azért tudnod, kell, hogy az EULA tiltja így ha találsz is ilyet ne lepődj meg ha lecsap a ban hammer. :)
2011. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kedves izomagyú válaszoló: én azt nemnevezném "csalás" nak ha valami olyan programot vagy beállítást alkalmazok amivel egy gomb funkcióját állandó ismétlésre késztetem az adott gomb egyetlen lenyomásával... nemtom te mitcsinálnál ha benne vagy valaminek a közepében, és hirtelen kikell menned, vagy már nembírod tovább az éhezést, vagy hírtelen jönne hozzád valaki... egyébként meg a gombok egészségi állapotára sincs jó hatással ha egy gombot állandóan lenyomva tartanak 2-3órán keresztül is akár.
2011. okt. 14. 13:03
 3/3 Pj0tr ***** válasza:
Kedves Agyatlan Kérdező (Ha már mindenképpen személyeskedni akarsz). Minden, amit a játékszabályok nem engednek csalás. Ez van. Meg lehet magyarázni mindent, de a tény attól még tény marad, max a saját lelkedet nyugtatod meg vele. Magam részéről ha éhes vagyok vagy jön hozzám valaki akkor szépen kilépek a játékból, mert a való élet ez. Pedig szoktam pl WoWozni... És mégsem zavar ha ki kell lépnem.
2011. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!