Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is szeret fölugrani a...

Másnak is szeret fölugrani a macska a wc csészére, mikor a nagydolgotokat végzitek?

Figyelt kérdés
Mindig mikor a nagydolgomat végzem, a macska fölugrik a wc csészére mögém, és ott ül amíg végzek. Volt hogy majdnem bele esett, annyira behajolt. Miért csinálja ezt? Másnak is csinál ilyet a macskája?

2021. márc. 25. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne benn a macska a wécében amikor bent ülök 🤔
2021. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Max. 1-2x volt ilyen. Inkább a mosdókagylóba ül bele, amit nem használunk. A másik meg mikor bent volt, eltanulta hogy a wc-be kell és oda ment XD
2021. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem, mert ha kovet is, en nem engedem be a wc-be. Azert nekem is jar egy kis enido :D

Egyebkent is tabu neki a furdoszoba, wc, zarjuk az ajtot, mert imadja a kadat kapargatni valamiert.

2021. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
89%
Szerintem ne nagyon engedd be a macskát a fürdőszobába, mert még a végén tényleg beleesik a WC-be. :D Egyébként a miénk soha nem csinált ilyet, maximum csak bement, amikor nem volt ott senki és lefeküdt a szőnyegre.
2021. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Amikor nagyritkán beengedem magammal, akkor inkább az ölembe szeretne feljönni.
2021. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de eszem ágában se lenne beengedni, tisztes távolságból nézheti, amit csinálok, hogy lássa hogy megy ez a kétlábúaknál, de ennyi. Mondjuk már nem is érdekli, kiscicakorában bedugdosta a mancsát az ajtó alatt - mellett, aztán kinőtte.
2021. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem szoktam beengedni a wcbe...

Nem wczek mások előtt,beleértve a macskát.

2021. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Te komolyan nem csukod be a retyóajtót, amikor szarsz? 😳
2021. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hiába csukom be, muszáj beengednem, mert addig nyávog meg kapar, amíg nem engedem be.
2021. márc. 25. 17:44
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Semmit sem muszaj kerdezo, a macskakat is lehet nevelni am valamennyire.

Ha nem nyitod ki neki az ajtot, akkor elobb-utobb leszokik rola.

Idegesito? Igen. De idegesitobb szerintem, ha a macska szaras kozben nem hagy beken, mint a nyavogas, es annyira nem is higienikus, foleg ha egyszer tenyleg beleesik a wc-be.

2021. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!