Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is szeret fölugrani a...

Másnak is szeret fölugrani a macska a wc csészére, mikor a nagydolgotokat végzitek?

Figyelt kérdés
Mindig mikor a nagydolgomat végzem, a macska fölugrik a wc csészére mögém, és ott ül amíg végzek. Volt hogy majdnem bele esett, annyira behajolt. Miért csinálja ezt? Másnak is csinál ilyet a macskája?

2021. márc. 25. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Aha és az kevésbé zavar ha felugrik a WC csészére miközben nagy dolgod végzed, mint ha kint nyavog?

Menj tanulni lassan vacsi.

2021. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Én is beengedem a cicát, hisz mivan abba? Úgy sem érti mit csinálok...

De azért én sem hagyon ott legyen tőlem pár centire.


Mivel nekünk elég nagy a fürdőnk így 1-2 méterre leül és onnan néz.

2021. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a macska elől el van zárva a fürdőszoba, a konyha, a spájz, a hálószoba és a gyerekszoba is. Kizárólag a nappaliban és az előszobában lehet, így nincs szerencsére ilyen problémánk. Szerintem is lehet tanítani őket, ha zavar téged, ne engedd be, és egy kis idő múlva megtanulja, hogy olyankor nem mehet be, amikor te ott vagy.
2021. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!