Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ennyire hálás egy macska ?

Lehet ennyire hálás egy macska ?

Figyelt kérdés
3 napja talaltam egy kandur macskát az erdőben. Nemtudom mennyi idős lehet,de mar nem kölyök. Szóval haza hoztam magammal. Csont sovány szegény szószerint. Holnap viszem orvoshoz. Miota itt van el nem mozdul a haz elől. Csinaltam neki egy kis kuckót kint a teraszon . Itt kap enni es inni is. Ha kimegyek ő mindig "vár "engem. Egyből bújik, dorombol ugrik az ölembe. Látom rajta, hogy boldog. Eddig még a kerítésen kívül sem volt. Bár este nem latom mit csinál de minden reggel alszik a kis helyén. Ennyire hálás lehet . Vajon meg is maradnak az ilyen macskák a valagukon ? Vagyis nem fognak el szökni ?? Nagyon imadni való. Nektek akik ilyen macskát mentettek meg hogyan viselkedett ?

2021. márc. 30. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen, lehetnek ilyen hálásak! Vidd el orvoshoz, kezeltesd ki, és tartsd bent, akkor nem szökik el! Kedves vagy hogy megmentetted.
2021. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
csak éhes
2021. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hogy benti macska volt régen, azt várja hogy bemehessen végre, addig is örül hogy van aki kedves hozzá és egy biztonságos kis hely számára.

Mikor a cicámat hazahoztam, igaz nem volt nagyon rossz állapotban, de biztos napok óta éhezett, folyton bújt hozzám, ha leültem már jött az ölembe, az ágyban velem aludt stb. Azóta is hallgat a nevére, nagyon okos, több trükköt is megtanult, sosem tett semmit tönkre. Szerintem szeret engem.

2021. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon ragaszkodóak tudnak lenni. Én le se tudtam vakarni. Féltettem, mert 5 kutyám volt. 5 éve az életünk része. Ő választott ki minket magának. Aztán még egy cica kért tőlem segítséget. Őt megetettem, nagyon sovány volt, aztán fél évre eltűnt. Egy betegség után aztán végleg itt maradt. Előtte nem hittem volna, hogy a macskák is ilyen hűségesek, de azok.
2021. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Éhes.
2021. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazabol engem is a macska valasztott. Nem en talaltam rá hanem ő rám. Rajtam kívül voltak többen ebbem az erdős részben. De egesz nap velem volt. Érdekes.
2021. márc. 30. 23:35
 7/16 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy éhes. De nem merek sokat adni neki mert tényleg minden csontja kitapintható. Nehogy baja legyen a hirtelen sok kajától. :) persze azért megkapja a napi adgot de szépen apránként. :)
2021. márc. 30. 23:38
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miota lehet egyedül szegény. Szerintem valaki kidobta őt. Pedig ha ez előtt is ilyen kedves cica volt akkor nem tudom kinek volt szíve el dobni magától. Nem vagyok egy nagy macska parti. De azért na. Hihetetlen mennyire ragaszkodik.
2021. márc. 30. 23:40
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon jó ember vagy!!! Gratulálok, le a kalappal :)
2021. márc. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Enyém is ilyen. Dorombol, bújik, követ mindenhova. Tudnak nagyon hálásak is lenni.
2021. márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!