Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 hetes kiscicákat meg lehet...

1 hetes kiscicákat meg lehet már fogni?

Figyelt kérdés
Az anyacica bent szült, 4 éve nálunk van. Szülésnél végig igényelte, hogy mellette legyek. Ha a közelükbe megyek, az anyacica elkezd dorombolni, ha megsimogatom őt, akkor még jobban dorombol, és mórikálja magát, egyáltalán nem zavarja, ha ott vagyok, de még a kicsikhez hozzáérni se mertem. Szerintetek már megfoghatom őket?

2021. ápr. 6. 13:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt nem írtam, hogy az anyacica is úgy született, hogy végig az anyukája mellett voltam, őket egyből meg mertem fogni, nem lett semmi baja, de most nem tudom miért, valamiért félek. 🙈
2021. ápr. 6. 13:50
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem bátran. Moss kezet a biztonság kedvéért. Ha azt látod az anyán, hogy nem tetszik neki akkor hagyd abba.
2021. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Simizd meg a mamit, majd úgy a kicsiket. Én aznap lenyúltam őket mindig mikor kicsi voltam, hogy megnézzem a nemüket és mindig át is kellett őket költöztetni, mert a kosárba ellett nem a kényelmes méretű dobozba! Lényeg, hogy a mami ne idegeskedjen feleslegesen!
2021. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Állatkínzó
2021. ápr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Csak akkor ha a mama engedi.
2021. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!