Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám, annyira fáj,...

Eltűnt a cicám, annyira fáj, mit tegyek? 😭

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap este kiszökött a cicám. Egy éve van nálam, 4 évig máshol lakott, de megváltak tőle és hozzám került. Egy óvatlan pillanatban kiszökött, nálam kizárólag benti volt, de ahol 4 évig lakott ott kinti-benti cica. Egész este és hajnalban kerestem, de nem lett meg. Szerintetek ellépzelhető, hogy elindult az előző lakhelyére? Az nagyon nagyon messze van, telljesrn más város. Egyébként egy cicája van még velünk, de már egy éves, elképzelhető hogy haza fog jönni hozzá? Nőstény, sajnos még ivaros. 😭

2021. ápr. 12. 11:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
76%
Elképzelhető persze hogy haza megy nálunk is néha eljárnak a cicák 2 nap múlva haza szoktak jönni.
2021. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Mi az, hogy egy cicaja van? Hogy lehet, hogy nalad benti volt, es megis hagytad elleni?

Na mindegy.

Ha haza is jon, akkor fixen vemhesen, ugyhogy mehettek is vele ivartalanitasra.

Remeljuk a legjobbakat, de ez lutri sajnos, azert ne adjatok fel a kereseset. Kerdezoskodjetek szomszednal is, csinaljatok plakatokat, stb stb.

2021. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy éve van nála, egy éves kölyökkel. Megy a számtan alapfokon, kettes?
2021. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
87%
Simán hazajöhet.
2021. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

nekem mult het hetfon halt meg Sanyi cicusom 😭😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭


hat gyaszolom, de elobb utobb el kell engedni, tul kell esni mert a foldon mar nem fogsz vele talalkozni... de amugy az utcan sok kobor cica van, majd szerintem befogadunk egyet vagy tobbet.


de van egy kis esely ra hogy meglesz, de ha nem, probalj meg egyutt elni vele, koncentralj a szep dolgokra az eletben

2021. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
de lehet hogy hazajon. bizunk benne. Szoritunk!
2021. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne add fel! Egy éjszaka még nagyon rövid idő, olyat is hallottam már, hogy a macska majdnem 2 hét után ment haza, épen és egészségesen. Persze a jövőben ettől még jobban oda kell figyelni, ne történjen ez meg máskor is.
2021. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Párzási időszak van, hajtja a vére.Ilyenkor elveszi az eszüket a macskaszerelem, valószínű hogy épp nászúton van a kandúrjával. Ilyenkor óvatlanabbak, könnyebben elütheti őket egy autó, vagy megfoghatja egy kutya. Esetleg úgy elkóborol hogy haza már nem talál. Ezért kell ivartalanítani, hogy ilyen eset ne történhessen meg.Ettől függetlenül nem kell még meggyászolni a kedvencedet, van hogy napok múlva kerül elő az elveszett macska miután jól kiszórakozta magát. Természetesen terhesen, de gondolom hogy ezzel nem mondok nagy újdonságot.
2021. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Szomszédomnak 1 hónapra elment csavarogni annó a macskája. Szerintem nincs minden veszve és szerintem hazafog menni idővel <3
2021. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
2-es, úgy hagytam elleni, hogy mikor hozzám került rá egy hétre megszülettek a cicái, azt se tudtam, hogy terhes, és egy cicát megtartottunk az alomból. Tudom, hogy hibás vagyok, nem szabadott volna halogatni az ivartalanítást. 😭
2021. ápr. 12. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!