Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan éljem túl, hogy örökbe...

Hogyan éljem túl, hogy örökbe kell adnom a macskámat? Éjjel-nappal csak sírok.

Figyelt kérdés
Most keresek neki (kandúr cica) gazdit facebookon. Bérházban lakunk, és a szüleim nem bírják tovább elviselni (pedig anyum nagyon szereti). Az a bajuk, hogy hajnalban fel szokta őket kelteni, néha lepisili az ágyukat (arra gyanakszok, hogy vesebeteg, vagy valami húgyúti gondja lehet, mert ivartalanítva volt) el is fogom vinni orvoshoz. Rengeteget költök rá, mert anyum mindenféle drága kajákat rendeltet velem, hogy egészségesen érkezzen. Nagyon nagyon szeretem, és iszonyatosan fájni fog, ha nem lesz már velem, úgy éreztem egyedül csak tőle kapok szeretetet a családban. Anyum nem dolgozik, és szokta mondani, hogy milyen jó, hogy itt van vele, nincs legalább egyedül, mégis meg akar válni tőle. Tele van a telefonom vele, meg az a sok emlék...hogyan éljem túl, hogy nem lesz már velem? Előre látom milyen szomorúan fog nézni a hordozóban mikor átadom az új gazdájának. A sírás fog kitörni belőlem.

2021. ápr. 19. 15:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
41%
Egy szobakennel jó megoldás lehet nektek!
2021. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
89%

Próbáld meg, hogy csak a Te szobádban lakjon a cica és mindennap vidd ki sétálni, hogy kimozogja magát.

Ha fél a forgalomtól, akkor vidd ki ölben mezőre, ahol csak a természet van, ott tud vadászni, játszani, szaladni.

2021. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Nem csak a pisilés miatt akarják másnak adni. Számos oka van. A pisilés miatt elviszem az orvoshoz, szóval le lehet nyugodni. Sajnos a szüleimmel alszok egy szobában, mert mint mondtam kicsi a lakásunk.
2021. ápr. 19. 16:48
 14/39 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom hogy éld túl, én belehalnék, ha elveszíteném őket.

Az enyémek még csak 1 és 2 évesek, ha szerencsém van, akkor még sokáig élnek, de néha eszembe jut mi lesz velem nélkülük.

Ha nem lennének, ki kéne találni őket.

Annyira nagyon szeretem őket, nekem is csak ők vannak, akik igazán megértenek és elfogadnak és szeretnek.

2021. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
88%
Ha reggel felkelti őket akkor nem kell róla tudomást venniük és egy idő után abba hagyja.
2021. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
De anyumat nagyon zavarja :/
2021. ápr. 19. 18:09
 17/39 A kérdező kommentje:
Elegük van abból, hogy minden hajnalban felkelti őket.
2021. ápr. 19. 18:09
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem reagálnak rá abba hagyja. Azért kelti fel őket mert tudja hogy foglalkozni fognak vele. Ha ez a reakció elmarad akkor ez a viselkedés sem fog sokáig tartani. Értem én hogy zavarja őket de gondolom nem holnap adod örökbe, addig meg hátha lesz eredmény ezzel a módszerrel
2021. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
A héten adom oda annak, aki jelentkezik
2021. ápr. 19. 19:29
 20/39 anonim ***** válasza:
82%
Az szép. Akkor sírjál csak, ha ennyiért lepasszoljátok. Ja, és ne legyen állatotok többet, ha ez volt a legnagyobb problémátok szerencsétlen cicával. Jézusmária, mennyi taigetoszpozitív ember csorog ide össze a gyakorira....
2021. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!